Тіна Кароль зустрілася з українськими сиротами в Швейцарії

Співачка Тіна Кароль відвідала українських дітей сиріт у Берні, Швейцарія, куди їх вдалося евакуювати з Краматорська буквально з під обстрілів російського ворога.

Спілкування з діточками та проведений з ними час зворушив Тіну, сколихнув емоції:

«Побачивши сьогодні дітей сиріт (я дуже хвилювалась) зрозуміла, що мені не вистачає друзів і простого людського питання: «А як ТИ?» Ми заповнювали анкету, як у школі колись: Імʼя, Прізвище, Скільки років, День народження, Улюблена тваринка, Улюблена страва, Хобі, Побажання. Моя відповідь була такою: Тіна Кароль, 25.01, люблю Котят та Картоплю Фрі, хобі: Мріяти, бажання: Справжніх Друзів», - написала співачка у своєму Телеграм-каналі.

Тіна Кароль
Тіна Кароль зустрілася з українськими сиротами в Швейцарії

Тіну вразила зустріч українських дітей Швейцарією: їм надано усіляку підтримку в побудові життю важливих питань, їм надано спеціальне приміщення для життя, діти пішли у школу, їх забезпечили усім необхідним для навчання та прибування у країні.

«Наша зустріч одразу розпочалася з пісень: з Гімну України та «Україна - це ти», «Щедрик», «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Ніч яка місячна». Я була дуже вражена тим, що діти так багато знають українських пісень та ще й колядок. Ми малювали разом, співали разом, спілкувалися й ділилася один з одним надією, мріяли про перемогу України. Й ця перемога обов’язково близько! Заради наших дітей, заради майбутніх поколінь та нашим моральним боргом перед ними», - сказала Кароль.

Українські діти-сироти
Українські діти-сироти з Краматорська

Історія про 50 дітей сиріт з Краматорського центру соціально-психологічної реабілітації, яких через розв’язану росіянами війну, евакуювали спочатку до Івано-Франківська, а потім аж до самої Швейцарії, пам’ятає вся країна. Насамперед через щемливий допис про історію цих діточок, який розмістила на своїй сторінці Перша Леді Олена Зеленська.

Українські діти-сироти
Українські діти-сироти з Краматорська тепер у Швейцарії

«Когось із цих дітей покинули одразу після народження. Навіть більше - принесли під двері лікарні! Когось забрали від неблагополучних батьків. Усі вони - сироти, якщо не юридично, то фактично. До того ж майже всі мають ту чи іншу інвалідність. І ось - війна. Важко евакуювати навіть одну дитину, а тут довелося рятувати цілий дитячий будинок», - каже пані Олена Зеленська.

Всі ці діти віком від 4 до 16 років - позбавлені батьківського піклування або сироти. Процедура усиновлення на час бойових дій наразі призупинена за чинним законодавством України.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Читайте також, як Тіна Кароль зустрілась з прем'єр-міністром Японії.

Фото: пресслужба