Тіна Кароль зустрілась с прем’єр-міністром Японії: «Таких сміливих людей в центрі Європи ви більше не знайдете»

Українська співачка Тіна Кароль, яка перебуває в Японії з місією громадського посла, зустрілась з прем’єр-міністром Японії Кісіда Фуміо. Зустріч пройшла в офіційній резиденції прем’єр-міністра.

Кісіда Фуміо наголосив, що війну в Україні «Японія сприймаємо так, ніби це сталося з ними, і з переконанням, що українці повинні захищати світ. Японія стоїть пліч о пліч з Україною і працює з нею для досягнення миру».

Тіна Кароль та Кісіда Фуміо
Тіна Кароль та прем'єр-міністр Японії Кісіда Фуміо

У свою чергу, Тіна Кароль подякувала прем’єр-міністру за запрошення та безпрецедентну підтримку України.

«Сьогодні Україна стала щитом для всього цивілізованого світу. Ми стримуємо напади безглуздя і дивимось, як руйнуються наші міста просто за те, що ми обрали свободу. Наша країна обрала самоідентифікацію і я, як артист є айдентикою нації, адже музика - це так само зброя. Для мене важливий цей меседж сьогодні - зустріч з Вами - це означає, що в культурному сенсі Японія і Україна поруч. Я на фронті збереження традицій, я на фронті збереження культури України, я ніколи не думала, що таке горе прийде в наш дім.

Зробіть все, що можливе від Вас для миру у світі, адже сьогодні мова йде про страшну зброю. Я надіюсь, що вона ніколи не буде використана знов. Для нас Японія і для мене Японія - приклад гідного майбутнього, приклад збереження традицій, приклад в усьому», - сказала Тіна Кароль.

Тіна Кароль та прем'єр-міністр Японії Кісіда Фуміо
Тіна Кароль та прем'єр-міністр Японії Кісіда Фуміо

Після зустрічі з прем’єр-міністром відбулася велика пресконференція Тіни Кароль, на якій були присутні журналісти більше 40 ЗМІ, та ще 90 світових ЗМІ були присутні онлайн.

Нагадаємо, Тіна Кароль прибула до Японії на особисте запрошення японського мільярдера та великого друга України Mickey Mikitani, засновника Rakuten Group.

Тіна Кароль
Тіна Кароль та прем’єр-міністр Японії Кісіда Фуміо

Найголовніші цитати Тіни Кароль на пресконференції у Токіо, Японія:

Дякую журналістам Японії та їх колегам в усьому світі за те, що приділяєте стільки уваги найважливішій темі сьогодні - це тема миру всього світу і миру в Україні. Дякую містерові Мікітані за те, що запросив і надав можливість представити культурну Україну, культурний фронт України. Поки жива культура - живі  традиції, жива країна.

Сьогодні я знаходжусь у Японії і ніколи б не могла подумати, що я стану спікером культурного фронту.

Про війну я лише чула від рідного дідуся, який захищав мирне небо своїх поколінь, а сьогодні ми усі стали заручниками війни. Росія вбиває людей в Україні, вона нищить наші будинки, вони крадуть наше майно, російські солдати гвалтують українських жінок і дітей.

Тіна Кароль
Тіна Кароль на пресконференції в Японії

Вчора я була у Хіросімі. Скільки болю, скільки страждань. Це сьогодні Хаб Миру. Ніхто у світі не має права погрожувати ядерною зброєю іншим державам. Україну сьогодні шантажують ядерною зброєю кожного дня. Це не може повторитися.

Я впевнена, що Україна переможе і ми відбудуємо нашу країну, вона буде однією з найвпливовіших, однією з найкращих, тому що таких сміливих людей, в центрі Європи ви більше не знайдете.

Сьогодні найбільше горе - це загиблі діти, які нікого не вразили, нікому не бажали зла. Вони маленькі серця, які не мали отримати таке коротке життя, тому що комусь захотілось, щоб перестала існувати Україна. Сьогодні для цих дітей вже не зазвучить колискова.

Тіна Кароль
Тіна Кароль в Японії з дружнім візитом

Люди з Росії бояться виходити на вулиці, тому що їх заарештують. Але без цих демонстрацій не буде змін. Вони мусять виходити на вулицю, об'єднувати усіх, хто проти війни. Вони можуть бути за свою державу, але бути проти війни і говорити зі своїми начальниками і ті, хто сидять в парламенті. Битися за свою свободу, як громадяни, які сьогодні ізольовані від світу.

Люди з російськими паспортами в Європі ховають свій паспорт. І так буде до тих пір, поки вони не перестануть потакати цій війні. Адже мовчання - це згода.

Ми відбудуємо нашу країну! Вона стане диво-країна, я впевнена в це, економічно розквітне, кожний українець готовий і день, і ніч працювати на відновлення держави. Впевнена, що український паспорт буде бажати кожна людина у світі. Ми будемо запрошувати кожну хорошу людину у свій дім, аби ви дивувалися диву нації, яка сьогодні боронить Європу і весь світ. Слава Україні, Героям Слава!

Тіна Кароль
Тіна Кароль на пресконференції говорила про війну в Україні

Також дивіться, як Тіна Кароль виступила на Баєнале

Фото: пресслужба