У шоу «МАСКА-2» перемогла Жирафа: хто приховувався під маскою?

Тріумфаторкою другого сезону найзірковішого та найзагадковішого шоу сучасності  «Маска», яке виходить на телеканалі «Україна», стала меланхолійна Жирафа. Улюблениця DZIDZIO зуміла не лише обійти надсильних конкурентів, але й заплутати зіркових детективів і глядачів настільки, що коли Жирафа зняла маску, це було справжнім шоком – у неймовірному образі весь цей час приховувався співак MELOVIN.

MELOVIN
MELOVIN був у костюмі Жирафи у шоу "Маска"

У грандіозному суперфіналі улюбленого шоу мільйонів «Маска» за перемогу змагались романтичний одинак Мухомор, суперечливий Скандал і меланхолійна Жирафа. «Плямиста» модниця вже давно закохала в себе DZIDZIO. Утім, зіркові детективи й гадки не мали, яка зірка замаскувалась у цьому костюмі. Допомагати їм відгадувати взялась навіть донька Олі Полякової, Аліса.

На масштабній сцені Жирафа вкотре продемонструвала надзвичайні метаморфози свого голосу, виконавши суперхіт Skyfall співачки Adele. Олег Винник зазначив, що учасниця має дуже приємний тембр, на його думку, це може бути DOROFEEVA. А ось його колеги не стали озвучувати свої версії – у них їх просто не було. І тільки найпронизливіший із п’ятірки детективів Андрій Данилко засумнівався в тому, що там може критись не співачка, а співак.

«Вона так постійно міняє голос. Взагалі нічого незрозуміло!» – заявив в ефірі Андрій Данилко.

Жирафа у шоу "Маска"
Жирафа у шоу "Маска"

А DZIDZIO після фантастичного виступу попрямував до учасниці на сцену, аби вручити їй розкішний букет червоних троянд. Зірковий детектив навіть став на одне коліно перед фіналісткою і поцілував їй… копито. Та Оля Полякова поцікавилась, де каблучка, на що DZIDZIO відповів, що це було ще кілька ефірів тому, і тоді Жирафа її не прийняла.

«Я все зрозумів, тому спочатку подарував їй радіо, потім квіти. А тепер, Жирафо, скажи мені, будь ласка, після того, як на каналі «Україна» відсвяткуємо супер новорічну ніч, ми з тобою летимо в Португалію чи ні?» – звернувся до своєї улюблениці DZIDZIO.

DZIDZIO і Жирафа на сцені
DZIDZIO і Жирафа на сцені шоу "Маска"

Жирафа відповіла, що спершу хоче зняти маску, можливо навіть переможну, і тоді вони все вирішать. На що DZIDZIO сказав, що все для цього зробить. Справді, детектив закликав голосувати за свою фаворитку, як тільки міг. І його тактика спрацювала – у надважкому виборі між суперфіналістами Скандалом і Жирафою перемогу таки здобула меланхолійна мрійниця. Але головна інтрига – хто ж ховався в цьому образі? І коли Жирафа врешті зняла маску, шоковані були абсолютно всі – в образі Жирафи весь цей час крився співак MELOVIN.

MELOVIN
MELOVIN

«Ще трішки – і я б тут задихнувся! Я дивився перший сезон «Маски», його дивилась моя мама. Тому я не міг відмовити ані шоу, ані мамі. Але вона не знала, що я беру в ньому участь, – зізнався MELOVIN одразу після того, як показав своє обличчя, а потім звернувся до публіки голосом Жирафи. – Друзі, я дуже вдячна вам, що все ж таки бачу вас наживо. Буду дивитися на квіти в себе вдома. І тепер можу сказати – DZIDZIO, я готова летіти в Португалію! (сміється)».

Після цього розкриття зірковий детектив був у повному сум’ятті і спершу навіть не міг сказати й слова. А ось Андрій Данилко радів, як дитина, що йому вдалося розпізнати в Жирафі хлопця. Але всі без винятку детективи заявили, що такої розв’язки ніяк не очікували, і в цьому шарм найнеочікуванішого шоу сучасності «Маска».

MELOVIN
MELOVIN став переможцем 2 сезону шоу "Маска"

Друге місце в суперфіналі другого сезону гіпершоу «Маска» зайняла епатажна і непередбачувана Скандал. Учасниця вкотре здивувала глядачів неперевершеним виступом, проте за крок до перемоги змушена була відкрити обличчя.

Так, стало зрозуміло, що під яскравим образом Скандалу весь цей час ховалась популярна співачка Оля Цибульська. 

Такого повороту зіркові детективи не очікували, адже ім’я Олі Цибульської експерти жодного разу не згадали, говорячи про образ. Оля Полякова одразу звернулась до DZIDZIO: «Як ти міг? У вас же спільна дитина, – пожартувала артистка. – Боже, що то за кума, що кум її не взнав? А ти що за кум такий!? Як таке можливо взагалі?»

Сам DZIDZIO, здавалось, втратив дар мови. Артист зміг видавити з себе лиш одне: «В мене аж ноги підкосились! Олег, тримай мене, я падаю! А чому ж вона російською розмовляла?»

«Маю окрему розмову до DZIDZIO: «Слухай, якщо ти так прешся від Жираф, то костюм я забрала собі! Поговоримо з тобою вдома! – сміючись, прокоментувала Оля Цибульська. – Я вас трохи заплутала своїм зростом. Справа в тому, що мені дали такі каблуки, як у MARUV. А взагалі, мені було дуже складно рухатись! В цій масці я постійно втрачала орієнтири – не розуміла, де стою, але чула вас! Важко, але надцікаво!»

Оля Цибульська на сцені
Оля Цибульська була Скандалом у шоу "Маска"

За крок до перемоги у фіналі розсекретили романтичного Мухомора. Цей надзвичайний учасник зумів розтопити серця усіх глядачок проєкту та навіть зіркового детектива Олі Полякової. Утім це не допомогло йому стати тріумфатором проєкту. Так, стало відомо, що в цьому образі маскувався співак Олег Кензов.

«Знаєте, я більше ніколи не буду тролити ті ростові ляльки, які працюють на Хрещатику, в житті більше до них не приставатиму, клянуся. Це нереально важка робота. В костюмі Мухомора дискомфорто від слова зовсім. Нічим дихати, нічого не бачиш, дезорієнтація повна. Згодом я вже трохи звик – почав рухатися, ногою махати, але з киснем там реально проблеми», - сказав співак, коли скинув маску.

Олег Кензов на сцені
Олег Кензов був Мухомором

Раніше у шоу були викриті Баян, Грифон, Фея, Совеня, Кажан, Джміль, Пальчик, Норка, Порося, Горила, Ніндзя, Робот, Тигр, Кіт.

Фото: прес-служба 1+1