У шоу «Маска» викрили Кажана: ним виявився відомий актор

Суперпопулярне шоу «Маска», яке виходить щосуботи о 21:00 на телеканалі «Україна», продовжує розкривати таємниці. Наприкінці п’ятого випуску глядачі вирішили зняти маску зі сповненого протиріч Кажана.

Так, стало відомо, що у костюмі Кажана ховався відомий актор, народний артист України – Остап Ступка.

Добродушне страховисько Кажан у п’ятому випуску улюбленого шоу мільйонів «МАСКА» знову вразив глядачів своєю непередбачливістю та мінливістю. Зірковим детективам нелегко було розгадати ім’я учасника, адже у попередньому ефірі вони озвучили неймовірно багато версій. Але тут на допомогу прийшли цікаві факти, розказані героєм.

Остап Ступка на сцені
Остап Ступка на сцені шоу "Маска" у костюмі Кажана

«Чи знаєте ви, що моя поява на світ колись стала справжнім дивом та святом лиха? А все тому, що вона співпала з пришестям на Землю надзвичайно симпатичних постатей, таких як Воланд і Азазелло. Як думаєте, я старший за месіра чи ні? Взагалі-то моє життя ну дуже класне і нагадує атракціон під назвою скажена апокаліптична карусель. Туди круть-верть, сюди верть-круть і так аж 19723 рази», – заінтригував Кажан у підказках гіпершоу «Маска».

Завершивши розповідь про себе, Кажан виконав «Песню гениального сыщика» з мультфільму «Бременські музиканти». Учасник настільки злився з композицією, що детективи одразу запевнили всіх – «Це актор!»

Кажан
Кажан на сцені шоу "Маска" - 5 ефір

«Під маскою Остап Ступка! – зазначила зірковий детектив шоу «МАСКА» Оля Полякова. – Це роздвоєння особистості навело нас на думку, що під маскою актор. У своєму житті він грає найрізноманітніші ролі. А ще ми взяли число, озвучене у підказках, розділили його на 365 та отримали 54. Саме скільки років зараз актору. Кажане, ми тебе розкусили! Боже, як приємно бути розумними!»

Мабуть, така впевненість детективів наштовхнула глядачів зняти маску саме з Кажана. І всі переконались, що під суперечливим образом весь цей час ховався представник легендарної акторської династії – Остап Ступка.

Остап Ступка
Остап Ступка в шоу "Маска"

Це було просто неперевершено – загадково, містично і з гумором. Все так, як і мало бути на проєкті «Маска». Панове, детективи, як вам вдалось мене розгадати, причому одразу?! Це фантастика!» – прокоментував Остап Ступка в ефірі каналу «Україна».

Нагадаємо, що у попередніх ефірах "Маски" викрили Баян, Грифона, Фею та Совеня.

Фото: прес-служба каналу "Україна"

Tags