Святослав Вакарчук розлучається з дружиною після 20 років шлюбу

Рок-музикант, лідер гурту «Океан Ельзи»  Святослав Вакарчук повідомив приголомшливу новину – після 20 років шлюбу він розлучається з дружиною Лялею Фонарьовою. Вакарчук сам написав про це в Інстаграм, аби уникнути пліток та зайвих розмов. Що стало причиною розлучення, музикант не повідомив.

«Я дуже рідко пишу про особисте, але цей пост саме такий. Пишу його, перш за все, для того, щоб убезпечити свою родину, близьких та друзів від зайвих запитань та незручностей.
Сталось так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлись. Причини цього залишаються нашою з Лялею особистою справою.

Ляля і я завжди були, є і будемо близькими людьми. Я безмежно вдячний їй за понад двадцять років, що ми пройшли разом. За любов, за мудрість, за опору. Вдячний за нашу доьку Діану. Вдячний за все.

Життя продовжується. Я сподіваюсь, що воно подарує кожному з нас достатньо щасливих моменті», - написав 46-річний Святослав Вакарчук.

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук – один з тих артистів, хто ніколи не розказує про особисте життя. Святослав та Ляля прожили разом у цивільному шлюбу близько 15 років, а 2015-го офіційно побралися. Для музиканта – це перший шлюб, а для його дружини – другий. Першим чоловіком Лялі Фонарьової був відомий український перукар, власник мережі перукарень Володимир Тарасюк, від якого народила доньку Діану. Сіпльних дітей у Лялі та Святослава немає.

Святослав Вакарчук рідко виходив з дружиною на світські заходи та майже не показував світлини у соцмережі. Довгий час Ляля Фонарьова була стилістом групи «Океан Ельзи», з’явилася у кліпі «Холодно» та «Без бою».

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук
Ляля Фонарьова
Ляля Фонарьова
Святослав Вакарчук фото коллаж
Святослав Вакарчук з дружиною та донькою

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про розлучення музиканта Дзідьо, дизайнера Андре Тана, співака Позітіва, та екс-судді "Майстер Шеф" Тетяни Литвинової.

Фото: Інстаграм