Дзідзьо розлучається з дружиною після 20 років стосунків

Про те, що шлюб Дзідзьо тріщить по швах, чутки ходили останні кілька місяців. Його дружина, співачка SLAVIA (Ярослава Притула – справжнє ім’я дівчини) в інтерв’ю нарікала на спільне життя з чоловіком, розповідаючи, власне, що життя подружнього не було, натякала на зраду, що він не хоче спільних дітей і практично весь свій час проводить на роботі.

Масла у вогонь підкидали спільно с Олею Цибульською записані дуетні пісні та відверті кліпи. А ще й той факт, що коли Ярослава почала сольну кар’єру співачки, чоловік її не підтримав і навіть не привітав з прем’єрою дебютного кліпу.

SLAVIA
Дружина Дзідзьо співачка SLAVIA

У розмові з Катериною Осадчою у «Світському житті» Дзідзьо (справжнє ім’я – Михайло Хома) підтвердив цю новину – так, вони з дружиною розлучаються після 20 років сімейного життя.

«Тема важка. Ми домовились розлучитись вже давно. Тому, ми лише хочемо це зробити гарно і красиво. Це рішення ми прийняли тверезо, розумно, обдумували, і зрозуміли, що так нам буде найкраще», - зізнався 37-річний музикант.

Дзідзьо
Дзідзьо

А на всі звинувачення дружини, Дзідзьо так відповів:

«Всі ті роки я був на роботі, працював. Я давно хотів розібратися, але не було часу – весь час був на роботі. В карантин я зрозумів – треба жити в добрі і, як мінімум, не ображати один одного. А деколи, щоб це сталося, треба просто відпустити один одного і дати волю».

Також Дзідзьо розповів, що рішення про розлучення вони з Ярославою прийняли давно: вже 9 місяців пара не разом.

«Ми зустрілися з дружиною дітьми, ми нічого не розуміли. В мене батько помер, мати за кордоном, в неї батьки розлучилися – просто діти, ми пішли собі в ліс… Ми не знали, чи треба казати, коли тебе щось не влаштовує. Ми не знали, як це робити, просто терпіли дещо, а дещо в нас було і добре. Треба було подорослішати, щоб зрозуміти це. І треба визнати, що щось не так. Життя не закінчилось, життя ще треба проживати. Тому треба відпустити один одного і подякувати», - сказав DZIDZIO.

Михайло Хома та Ярослава Притула познайомилися ще коли були студентами. Офіційно побралися у 2013-му році. 

Весілля DZIDZIO та співачки SLAVIA
Весілля DZIDZIO та співачки SLAVIA
Ярослава Притула та Михайло Хома
Ярослава Притула та Михайло Хома
Ярослава Притула
Співачка Славія (Ярослава Притула)
Ярослава Притула у купальнику
Співачка Славія (Ярослава Притула)
Чому DZIDZIO розлучається зі своєю дружиною Славією

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про розлучення авторів тревел-шоу "Орел&Решка" Євген та Олена Синельникови, а також телеведучої Соломії Вітвіцької.

Фото: Інстаграм