Переможець «Голосу країни» Роман Сасанчин уперше став батьком

Переможець дитячого та дорослого сезонів «Голосу країни» Роман Сасанчин у 19 років уперше став батьком. Його дружина, 23-річна Іванна 30 грудня народила дівчинку. В Інстаграм Сасанчин одразу після народження дитини виклав спільне фото і підписав: «Я щасливий. Дякую богу за це!»

У коментарі шоу «Твій день» на 1+1 Роман Сасанчин розповів, що пологи були важкими.

«Напередодні Іванку забрали у лікарню через сильний біль. Вагітність насправді проходила дуже важко і роди також були нелегкими. О другій годині ночі вона мені подзвонила і повідомила, що почалися перейми. Мене ніби током підкинуло з ліжка. Я виклав таксі і поїхав до дружини.

Іванна не змогла природньо народити, лікарям довелось зробити кесарів розтин. Потім мені лікарі приносять таке малесеньке диво на руки. Не можу передати, яка це любов і які емоції!», - розповів молодий батько.

Роман Сасанчин на ліжку у лікарні
Роман Сасанчин з донькою одразу після її народження

Роман Сасанчин з дружиною вирішили назвати доньку Єлизаветою, але у паспорті буде Елізабет.

«Ніколи не міг подумати, що так рано стану батьком. Насправді це велика відповідальність. Багато чого для дитини треба зробити», - сказав хлопець.

Про стосунки Романа з Іванною стало відомо восени минулого року, весною він зробив пропозицію руки і серця. Наприкінці літа широкий загал дізнався, що пара готується до народження першої дитини, а на початку грудня вони побралися.

Роман Сасанчин
Роман Сасанчин

Також Роман Сасанчин розповів, що пішов працювати касиром в АТБ, щоб прогодувати сім'ю.

Фото: Інстаграм