Роман Сасанчин розповів, коли народиться дитина та де вони з нареченою будуть жити

Переможець дитячого та дорослого сезонів «Голосу країни» 19-річний Роман Сасанчин нещодавно приголомшив новиною, що вони з нареченою, 23-річною Іванною, чекають на дитину. А в ефірі денного шоу «Твій день» на 1+1 музикант розповів, коли саме чекати на народження первістка, та де молоді батьки планують жити.

Як зізнався Роман Сасанчин, новина про вагітність його коханої дівчини Іванни стала для обох справжньою новиною.

«Перші емоції, коли ми дізнались, що станемо батьками – збентежені і приємні. Ми тоді жили в Тернополі і доглядали за мамою, яка захворіла на ковід. У Іванки почалися невеличкі запитання до свого здоров’я. Тому вона зробила тест, а там – дві смужки. Для нас це був справжній шок!», - каже усміхнений співак.

Роман Сасанчин з дівчиною
Роман Сасанчин з дівчиною

Сасанчин розповів, що його наречена зараз знаходиться на шостому місяці вагітності. Тобто на народження дитини слід чекати цього року.  

Також Роман сказав, що вони планують жити у київській квартирі, яку йому подарували як переможцю «Голосу країни». Зараз там йде ремонт, але пара сподівається, що вони встигнуть з цим покінчити до народження малюка. Тобто, до себе додому у Тернопіль не збираються повертатися.

Роман Сасанчин про те, як дізнався, що стане батьком

До речі, Роман Сасанчин, який зробив своїй коханій дівчині пропозицію одружитися, зараз працює касиром в супермаркеті АТБ.

Фото: Інстаграм