Переможець «Голос країни-10» Роман Сасанчин одружився

Співак Роман  Сасанчин, який став переможцем «Голос. Діти» та 10 сезону «Голос країни» одружився зі своєю коханою дівчиною Іванною. Пара чекає на свою першу дитину, але вони і досі не зареєстрували свій шлюб. Про офіційне одруження 19-річний Роман Сасанчин розповів сайту 1+1:

«Насправді все було спонтанно і неочікувано. Вранці з коханою вирішили піти подати документи до РАГСу, думали, що прийдеться чекати ще десь місяць, але нас одразу заручили і ми навіть не зрозуміли, як це сталося. Виявилося, що якщо маєш довідку про вагітність, то одружитися можна за якісь декілька хвилин. Ввечері ми зібрали родичів і друзів та чисто символічно відсвяткувати наш новий статус. Обручки ми носимо вже давно. А після народження дитини мріємо зробити пишне весілля».

Роман Сасанчин з вагітною дічиною стоїть
Роман Сасанчин і його вагітна дружина Іванна

Новину про те, що Роман Сасанчин і його 23-річна обраниця Іванна чекають на первістка ЗМІ стало відомо наприкінці серпня. Тоді дівчина сказала, що вона вже на шостому місяці. Тоді пара готувалася до появи малюка - робила ремонт у квартирі, яку подарували Роману як переможцю "Голосу країни".

Роман Сасанчин обіймає дівчину
Роман Сасанчин одружився на коханій дівчині Іванні

Нагадаємо, що зараз Роман Сасанчин працює касиром в АТБ аби прогодувати родину, але писати музику не залишив.

Фото: Інстаграм