Фіналіст Холостячки-1 Олексій Тригубенко знайшов своє кохання

Фіналіст "Холостячки-1" Олексій Тригубенко: «Нарешті я знайшов дівчину, з якою хочу бути»

В Олексія Тригубенка закохалася більша половина глядачок реаліті «Холостячка-1» та була впевнена, що саме його обере Ксенія Мішина. Але Холостячка у фіналі віддала своє серце Олександру Еллерту. Тригубенко залишився з розбитим серцем і армією прихильниць, які мріяли одружитися з ним. Але на той час підприємець казав, що кохання для нього не на часі, тому з головою занурився у бізнес. І перестав звертати увагу на дівчат.

Проте останнім часом у житті Олексія Тригубенка сталися суттєві зміни у особистому житті.

Фіналіст "Холостячки-1" Олексій Тригубенко знайшов своє кохання!

Олексій Тригубенко із дівчиною Аліною
Олексій Тригубенко із коханою дівчиною Аліною

У програмі «Як ти?» Григорію Решетнику Олексій розповів, що за місяць до війни познайомився із дівчиною Аліною з Чернівців.  Вона деякий час жила за кордоном, тому не дивилась реаліті «Холостяк» і «Холостячка» і не була в курсі, що в Україні Олексій – зірка!

«Пам’ятаю, стоїмо з нею, як раптом до мене підходить чоловік, починає розмову і просить зробити спільне фото. Аліна не зрозуміла, що відбувається, й розсміялася: «З тобою що, люди фоткаються? Чому?». Тоді я віджартувався, що, мабуть, переплутали з якимось актором.

Але коли вже підійшли хлопці з 2 сезону «Холостячки», Аліна зрозуміла, що ми брали участь у якомусь проєкті. Вже через три тижні нашого спілкування вона таки подивилася сезон з моєю участю. Сказала, що навіть добре, що не знала до цього, хто я. Пізнала мене як особистість. Інакше у неї були б уже сформовані певні враження і думка про мене», - розповідає Тригубенко.

Олексій Тригубенко із коханою дівчиною Аліною
Олексій Тригубенко із коханою дівчиною Аліною

Разом з Аліною Олексій ходив на зйомки шоу СТБ «Танці. World of dance». Та щоразу організовував романтичні побачення.

«Нарешті я знайшов дівчину, з якою хочу бути, яка мені цікава. Але зараз вона за кордоном і ми не разом… Аліна поїхала до Чернівців за два дні до початку війни і після того ми вже не бачились. Ми підтримували контакт. Я їй казав, що війна закінчиться – і вона повернеться до Чернівців, все буде добре. Але війна продовжується. І я не можу змушувати людину приїхати в Україну», – ділиться Олексій.

Олексій Тригубенко із коханою дівчиною Аліною
Олексій Тригубенко із коханою дівчиною Аліною

Екс-учасник «Холостячки» Олексій Тригубенко зізнається, що з початком війни йому ще більше захотілося кохання, родину і дітей: «Зараз я мрію про те, щоб війна закінчилася і Аліна повернулася в Київ».

 

Олексій Тригубенко
Олексій Тригубенко

Ще один учасник "Холостячки" Андрій Рибак знайшов своє кохання та збирається одружитися.

Фото: Інстаграм