Дзідзьо розповів про особисте життя після розлучення

Розлучений Дзідзьо розповів, на яких дівчат звертає увагу

Не так давно в українському шоу-бізнесі гучно обговорювали розлучення співака, актора і продюсера Дзідзьо з дружиною Славією, з якою вони разом прожили у шлюбі майже 20 років. Одною з причин співачка SLAVIA (Ярослава Притула – справжнє ім’я дівчини) називала те, що останнім часом вони віддалилися один від одного, що Дзідзьо занадто сфокусований на роботі і не думає про неї, про їх сімейне життя, та взагалі не хоче дітей. А ще дружина запідозрила чоловіка у зраді.

У інтерв’ю Катерині Осадчій 37-річний DZIDZIO зізнався, чи вільне зараз його серце, та що взагалі відбувається у його особистому житті.

«Я зараз не маю часу на особисте життя. У мене зйомки фільму, потім монтаж, концерти, альбом готую. Я не встигаю. Я лягаю о другій годині ночі, а встаю вже о шостій ранку», - зізнався музикант.

DZIDZIO
DZIDZIO зараз весь у роботі

Також ведуча запитала, чи помітив Дзідзьо, що після того, як він оголосив про розлучення, у нього побільшало залицяльниць та уваги з боку жіноцтва?

«Не знаю, напевно, я не помічаю, бо весь у роботі», - відповів артист.

А ще запитала Осадча, якою має бути дівчина, щоб сподобалась Дзідзьо?

«Серцю моєму мила. Я думаю, це має бути погляд в очі і коли я впізнаю сою людину, вона буде зі мною», - сказав музикант DZIDZIO. 

Дзідзьо
Дзідзьо