“Мені здавалося, що в нього хтось з'явився”: екс-дружина Dzidzio Ярослава Хома про причини розлучення

Ярослава Хома, яка більш відома під своїм сценічним ім'ям Slavia, розказала, що насправді зруйнував її з Дзідзьо шлюб. Про це співачка відверто повідомила в інтерв’ю журналістам програми “Викриття” на телеканалі KYIV.LIVE.

Про офіційне розлучення Ярослава Хома дізналася не від чоловіка, а з новин у пресі.

“Він мене не попередив, що прокоментує це публічно. Ми мали подавати заяву разом, але я дізналася про те, що був суд після того, як Михайло оголосив це у ЗМІ. І це ще раз підтвердило, що ми нарізно - сім’я мала б обговорювати такі моменти разом. 8 місяців тому він сказав, що хоче пожити окремо. Винайняв квартиру і просто переїхав. До цього наші стосунки поступово погіршувалися. Зникла теплота. Мені здавалося, що в нього хтось з'явився - були якісь дзвінки та повідомлення у дивний час“, - відверто розповіла Slavia.

Дзідзьо із дружиною
Дзідзьо із дружиною Ярославою

Допоки чоловік гастролював, Ярославі доводилося весь час чекати його вдома. Свою сольну кар’єру розпочати ніяк не вдавалося - Dzidzio був проти.

“Я дуже хотіла співати і грати у фільмах. Але Михайло казав, що переживає, що я не впораюсь, що мені бракує досвіду. Мені така фраза запам‘яталась: “Якщо ти станеш зіркою, ти мене кинеш. А я не розуміла чому. В мене просто серце було переповнене любов‘ю і вдячністю за те, що Бог дав мені таку людину. Я дивилась на нього вночі, коли він пізно приїжджає з концертів, і плакала від щастя, що він у мене є”, - поділилася Ярослава.

Slavia
Ярослава Хома (Slavia)
Дзідзьо та Славія розлучаються, що стало причиною розриву?

Зараз Ярослава Хома розвиває свою співочу кар'єру під сценічним псевдонімом Slavia.

Фото: Інстаграм