Блогерка-мільйонниця KOVALEVA написала пісню про напад росії на Україну

Катерина Ковальова — українська YouTube та TikTok блогерка-мільйонниця з Києва, яка пише попмузику під ніком KOVALEVA. Сумарна кількість переглядів її відео перевищує 2 мільярди.

24 червня у дівчини виходить новий сингл «Выпьем за встречу», реліз якого відбудеться на Apple Music, Spotify, YouTube Music та інших платформах.

Пісня присвячена подіям в нашій країні, а саме нападу росії на Україну.

«Трек складається на 70% з російської мови та 30% української, — розповідає Катерина Ковальова. — У пісні я співаю про те, що скоро ми зможемо повернутися додому і випити за зустріч, про возз'єднання рідних і близьких. Про те, що ми сильні і витерпимо цей біль. Про те, що відстань, яка зараз між багатьма українцями, — не перешкода. Про те, що український народ сильний і все витримає. Так само в пісні присутній куплет, де дівчина чекає свого хлопця з ЗСУ з війни».

KOVALEVA - Выпьем за встречу

Це не перша пісня молодої співачки-блогерки. Восени 2021-го вона випустила пісню KOVALEVA feat. Marlen — Королева та у березні 2022 року мали вийти ще 2 пісні про стосунки, але 24 лютого життя внесло свої корективи до цих планів.

До 6 березня Катерина перебувала з сім'єю в Києві, але потім вирішили виїхати. Наприкінці травня дівчина повернулася до столиці та записала пісню «Выпьем за встречу» на підтримку нашої країни. Обидві пісні KOVALEVA випускалися українським лейблом Comp Music, який успішно працює на ринку України вже понад 25 років.

Спостерігаючи за своєю інтернет-аудиторією, Катерина Ковальова помітила, що деякі росіяни починають просинатися та усвідомлювати, що коїть їхня країна.

Читайте також пронизливий вірш, в якому Ковальова звернулась до росіян.

KOVALEVA
KOVALEVA