Без Сердючки, але з Кароль і Джамалою: відомі імена всіх членів журі Нацвідбору Євробачення-2022

Організатори українського Нацвідбору на Євробачення-2022 Суспільне мовлення оголосило імена усіх трьох членів журі, хто обиратиме разом з телеглядачами представника на пісенний конкурс від України. Так, цього року у журі увійшли співачки Тіна Кароль та Джамала, а також Ярослав Лодигін – режисер, та член правління Суспільного мовника, відповідальний за платформу телебачення.

І Тіна Кароль і Джамала свого часу представляли Україну на Євробаченні. У 2006 році в Афінах Тіна Кароль з піснею «Show me your love» представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення, де посіла 7-ме місце. Джамала виборола перемогу на Євробаченні у 2017 році з піснею «1944».

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Джамала:

«Дуже приємно повернутися в Національний відбір знову в телевізійному форматі. Це дуже прикольно. І як ми вже бачимо за цей період із 2016 року — він дав поштовх не лише для наших представників на Євробаченні, а й для розвитку української музики загалом.

Завдяки Національному відбору ми дізнались дуже багато нових імен і відкрили безліч цікавої української музики. Мені здається, цей відбір — не виняток. Крутий склад учасників. Звісно, я завжди за всіма спостерігаю, майже всіх знаю. Всі достойні автори та виконавці. Але на конкурсі буду оцінювати за своїм баченням.

Перш за все — це виступ наживо. Він має бути якісним, точним, харизматичним, артистичним, привабливим. Це все дуже важливі елементи. Пісня повинна мати якусь цікаву родзинку, характер. І, звісно ж, номер. І хоча від першого виходу до Євробачення все може і має змінюватися, в цілому це має бути щось цікаве».

Джамала
Джамала

«Відчуваю велику відповідальність, але водночас радість, що маю змогу долучитися до нашої спільної мети — у наші тривожні часи створити велике музичне свято для всієї країни ввечері 12 лютого», - розповів Ярослав Лодигін.

Ярослав Лодигін
Ярослав Лодигін

Артисти, що змагатимуться за право представляти Україну на Євробаченні 2022.

Фото: Інстаграм Суспільного