Wellboy, Alina Pash, Laud та інші: оголошено фіналістів українського Нацвідбору на Євробачення-2022

Під час пресконференції у Радіохабі Академії Суспільного мовлення оголошено список фіналістів Національного відбору на участь у Міжнародному Пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Учасники фіналу:

Alina Pash «Тіні забутих предків»

Cloudless «All be alright»

Kalush Orchestra «Stefania»

Laud «Head Under Water»

Michael Soul «Demons»

Our Atlantic «Моя Любов»

Roxolana «GIRLZZZZ»

Wellboy «Nozzy Bossy»

Євробачення 2022
Євробачення 2022

«Стосовно складу учасників, я вважаю, що ми обрали дуже збалансований склад: як з точки зору музики, так і з потенціалу виконавців до телевізійного шоу. Буде, що подивитися, і буде що послухати», — розповів Ярослав Лодигін, член правління Суспільного, відповідальний за платформу телебачення.

Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

Загалом надійшло 284 заявки на участь у Нацвідборі. 17 січня було оголошено 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Ведучими Національного відбору на Євробачення в Україні стануть Маша Єфросиніна та Тімур Мірошниченко.

Нагадаємо, господарем цьогорічного Євробачення-2022 є місто Турин в Італії. У конкурсі візьме участь 41 країна. Великий фінал відбудеться на арені Pala Olimpico 14 травня; півфінали — 10 та 12 травня.

Фото: Суспільне мовлення