Тіна Кароль анонсувала премʼєру авторського проєкту на YouTube

Тіна Кароль анонсувала премʼєру авторського проєкту на YouTube, який отримав символічну назву «Дім звукозапису» (або ж коротше «ДЗЗ»).

Така назва відображає не тільки сутність музичного перформансу, який очікує глядача, але й є алюзією до самого місця, де проходитимуть зйомки: це легендарний Будинок звукозапису Українського радіо, в якому понад 50 років записувались знакові українські пісні. 

«Дім звукозапису» — це сучасне прочитання форматних вокальних шоу, але створеного спеціально для YouTube аудиторії.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Кожен випуск — новий герой, який приходить до Тіни Кароль, щоб створити унікальний музичний перформанс та разом дослідити історію обраної для нього композиції.

Особливістю шоу є й те, що запрошена зірка повинна заспівати обрану для неї пісню наживо та з першого дублю. Та й це ще не все! Після кожного випуску Ютуб проєкту «ДЗЗ», виконана пісня на шоу наступного дня виходитиме, як повноцінний сингл артиста на всіх стрімінгових платформах. 

Тіна Кароль в студії
Тіна Кароль анонсувала премʼєру авторського проєкту на YouTube

В такий спосіб Тіна Кароль вбачає основну місію проєкту: поповнювати музичний каталог України та надавати нове життя пісням, які не справедливо забуті.

Сама співачка підкреслює, що в шоу прозвучать лише пісні зі своєю особливою історією. Разом з журналістською групою Тіна буде знайомити глядача з кожним треком, який сам по собі має цікавий та непростий шлях до успіху. 

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Під час програми глядачі побачать не тільки залаштунки створення майбутньої музичної прем’єри, вони дізнаються власну історію успіху й самого героя.

Тіна Кароль виступає одночасно і в ролі інтерв’юєра, і в ролі музичного продюсера.

 Першим героєм шоу «Дім звукозапису» стала Юлія Саніна. «Хочу подякувати Тіні, яка в такий складний час все одно робить подібні проєкти, аби поповнити скарбничку звучання української пісні новими переспівами. Я вважаю дуже цінним те, що вона наважилася і зробила такий масштабний, вагомий та важливий проєкт», - говорить співачка Юлія Саніна.

Дату старту проекту оголосять згодом.

Юлія Саніна і Тіна Кароль
Юлія Саніна і Тіна Кароль
Юлія Саніна і Тіна Кароль
Юлія Саніна і Тіна Кароль у студії «Діму звукозапису»
Тіна Кароль
Тіна Кароль