Тіна Кароль анонсувала премʼєру авторського проєкту на YouTube
Тіна Кароль анонсувала премʼєру авторського проєкту на YouTube, який отримав символічну назву «Дім звукозапису» (або ж коротше «ДЗЗ»).
Така назва відображає не тільки сутність музичного перформансу, який очікує глядача, але й є алюзією до самого місця, де проходитимуть зйомки: це легендарний Будинок звукозапису Українського радіо, в якому понад 50 років записувались знакові українські пісні.
«Дім звукозапису» — це сучасне прочитання форматних вокальних шоу, але створеного спеціально для YouTube аудиторії.
![Тіна Кароль](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/tina_karol.jpg?itok=VGeq4eVA)
Кожен випуск — новий герой, який приходить до Тіни Кароль, щоб створити унікальний музичний перформанс та разом дослідити історію обраної для нього композиції.
Особливістю шоу є й те, що запрошена зірка повинна заспівати обрану для неї пісню наживо та з першого дублю. Та й це ще не все! Після кожного випуску Ютуб проєкту «ДЗЗ», виконана пісня на шоу наступного дня виходитиме, як повноцінний сингл артиста на всіх стрімінгових платформах.
![Тіна Кароль в студії](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/tina_karol3.jpg?itok=3_SUyqJ3)
В такий спосіб Тіна Кароль вбачає основну місію проєкту: поповнювати музичний каталог України та надавати нове життя пісням, які не справедливо забуті.
Сама співачка підкреслює, що в шоу прозвучать лише пісні зі своєю особливою історією. Разом з журналістською групою Тіна буде знайомити глядача з кожним треком, який сам по собі має цікавий та непростий шлях до успіху.
![Тіна Кароль](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/tina_karol4.jpg?itok=3Nq1mncB)
Під час програми глядачі побачать не тільки залаштунки створення майбутньої музичної прем’єри, вони дізнаються власну історію успіху й самого героя.
Тіна Кароль виступає одночасно і в ролі інтерв’юєра, і в ролі музичного продюсера.
Першим героєм шоу «Дім звукозапису» стала Юлія Саніна. «Хочу подякувати Тіні, яка в такий складний час все одно робить подібні проєкти, аби поповнити скарбничку звучання української пісні новими переспівами. Я вважаю дуже цінним те, що вона наважилася і зробила такий масштабний, вагомий та важливий проєкт», - говорить співачка Юлія Саніна.
Дату старту проекту оголосять згодом.
![Юлія Саніна і Тіна Кароль](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/tina_karol2.jpg?itok=KXRPzMxS)
![Юлія Саніна і Тіна Кароль](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/tina_karol1.jpg?itok=yxfsmh5z)
![Тіна Кароль](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/tina_karol5.jpg?itok=9v-dAAAm)