Олег Собчук з гурту «СКАЙ» розлучається після 20 років шлюбу
Лідер гурту «СКАЙ» Олег Собчук розлучається з дружиною Мариною після більше ніж 20 років подружнього життя. Про це стало відомо з допису дружини, яка в сторіс виклала скрін скандальної переписки з чоловіком. Марина напряму називає чоловіка аб’.зером, а їхні стосунки – токсичними. Хоча і раніше у пари в шлюбі були проблеми, вони навіть відвідували сімейного психолога. Але зараз обидва налаштовані на розлучення.
![Олег Собчук](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/sobchuk.jpg?itok=HWQpB3aO)
«Ось так реагує аб'юзер, коли ти починаєш говорити правду про нього. Вперше за 20 років! Зараз я щаслива і пишаюся собою! Нікому більше не дозволю так із собою поводитися. Ця жінка на фото намагається прийти до себе, любити себе, а не чекати підтвердження, що я заслуговую на любов і добро», — пише Марія.
![Марія Собчук](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/sobchuk1.jpg?itok=iJ-kx5Xm)
У цій приватній переписці подружжя ділило майно. І Олег Собчук писав дружині в доволі грубій формі:
«Авто не купляю тобі через твій язик і обзивання мене пустишкою. Будеш продовжувати — лишишся без квартири. Роздерибанимо майно і все. Мені це вигідніше навіть. Я теж свої права знаю, це не залякування. Ноут планую купити, але по твоєму відношенню — вже не факт. Ти список хорошого, що я зробив, хоч раз склала? Невдячне створіння…Немає ані бажання, ані часу везти з тобою ці суперечки. По тобі все ясно давно. Доказувати нічого я тобі не збираюся, треба швидше розлучитися».
Сам фронтмен «СКАЙ» Олег Собчук поки в соцмережах не коментував розлучення і не робив заяв. Нагадаємо, пара виховує двоє спільних дітей: 20-річну доньку Тетяну та 14-річного сина Арсена.
До речі, останній раз спільні фото всієї сім’ї з’являлися на сторінці в Інстаграм Марини Собчук ще 2020 року.
Фото: Інстаграм
![Олег Собчук біля ялинки з сім'єю](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/sobchuk5.jpg?itok=ByCRWmmW)
![сім'я біля ялинки](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/sobchuk6.jpg?itok=UZf6IJP4)
![Олег Собчук з дружиною](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/sobchuk4.jpg?itok=BjNU3X-m)
![Олега Собчука біля ялинки з дружиною](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/sobchuk7.jpg?itok=uqzgaCt0)
![Олег Собчук з донькою](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/sobchuk2.jpg?itok=l1syam75)
![Олег Собчук з сином](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/sobchuk3.jpg?itok=2k1cJQ-4)
Нагадаємо, що нещодавно про розлучення розказав лідер гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець, Данієль Салем та Віра Брежнєва.
Фото: Інстаграм