Ірина Білик презентувала легендарний хіт «Сніг» українською та готує український альбом

Легендарний хіт Ірини Білик «Сніг» відтепер звучить українською!

Через 20 років з моменту її написання пісня отримала нове життя й нові сенси.

Ірина Білик зробила неймовірний різдвяний подарунок для фанів — презентувала українськомовну версію свого легендарного хіта «Сніг», який став класикою нової ери української музики. 

Ірина Білик
Ірина Білик

«Я знала, що пісня «Сніг» має продовжувати жити. І небесне провидіння надіслало мені нові слова! В мене виникли настільки сильні емоції, що я знову й знову слухаю оновлену версію легендарної та всіма улюбленої пісні. Бажаю і вам відчути все те, що зараз відчуваю я», — коментує реліз Ірина Білик.

Пісню «Сніг» співачка написала в 2003-му. Та навіть 20 років по тому вона актуальна як ніколи. Лірика, яку Ірина переклала власноруч, стала ще чуттєвішою та сповнена новими сенсами. «Лютий я не люблю за те, що назавжди забрав тебе», — цей рядок неодмінно відгукнеться всім жінкам України, в яких лютий забрав не лише безтурботне життя, а й найдорожчих людей. Але, попри біль втрат і смуток, всі вони сміливо йдуть вперед. 

Ірина Білик
Ірина Білик

«Сніг» — це перший сингл із майбутнього україномовного альбому найкращих хітів Ірини Білик за всю її кар’єру, над яким працює продюсер Юрій Нікітін та його лейбл mamamusic. Реліз заплановано на першу половину 2024 року. 

Нагадаємо, що творча історія Ірини Білик та Юрія Нікітіна почалася в 1990 році. Минуло понад 30 років — і от вони знову об’єдналися, щоб створити дійсно «золоту» платівку, яка звучатиме в плейлистах мільйонів українців.

Ірина Білик обкладинка синглу Сніг
Ірина Білик презентувала легендарний хіт «Сніг» українською
Ірина Білик - Сніг (OFFICIAL VIDEO)

Фото: пресслужба