Чоловік Руслани Писанки в пам’ять про дружину зробив благородний вчинок: «Русі це б сподобалось»

Чоловік відомої акторки та телеведучої Руслани Писанки, яка пішла з життя через хворобу 19 липня, Ігор Ісаков оголосив про початок благодійного збору коштів в пам’ять про померлу дружину. Всі гроші, які надійдуть від друзів та прихильників таланту Писанки, він планує передати якійсь хворій дитині на лікування. Про це чоловік написав у Фейсбук.

«Друзі, це неймовірно й ви у Русі неймовірні. Півночі читаю. Комок в горлі стоїть від того співчуття й доброти й турботи. Воістину ми непереможні. Стільки добра в такі темні часи. Пишаюсь вами, Русею, що ви в неї є», - пише Ігор Ісаков.

Руслана Писанка з чоловіком на кухні
Руслана Писанка з чоловіком Ігорем Ісаковим

Побачивши, скільки знайомих, друзів, колег і навіть незнайомих людей пишуть у соцмережах, викладають спільні з Русланою Писанкою фото, згадують її, Ігор Ісаков надихнувся врятувати чиєсь маленьке дитяче життя в пам’ять про дружину.

«Й на такому душевному підйомі в мене зародилася мрія. Для Неї... Заради Неї… Багато друзів питають про номер карти, щоб допомогти. Спочатку нерозуміння, потім збентеження. В мене є гроші, для цього вже точно. Але потім дійшло: це такий спосіб віддати ту повагу й зробити щось добре для Неї.

Й осяяло: я відкрив нову карту, вже й закинув на неї перші 10000.

Давайте зробимо добро для Русі, але всі гроші я передам якійсь зовсім не знайомій дитині. Дівчинці або хлопчику, яка хворіє чимось, що подібне на те, що було у Русі. Й якщо ми врятуємо хоч одне життя, то все це має сенс.

Не знаю, чи добре написав, але почуваю, що це щось дуже гарне. Життя для дитини, другий шанс, не марно. Впевнений, Русічкі це сподобається. Розумію, війна, не до того, але життя прекрасне й воно триває».

Руслана Писанка з чоловіком
Руслана Писанка з чоловіком

Реквізити картки для допомоги:

 5168745032199611 Ігор Ісаков
UA613052990262026400936452262

Фото: 1+1, соцмережа