Злата Огнєвич розповіла про хейт під час війни

Співачка та головна героїня другого сезону «Холостячка» Злата Огнєвич у розмові з Григорієм Решетником розповіла, як і чим зараз живе, з ким спілкується, кому допомагає бійцям на фронті. Злата Огнєвич зізналася, що під час війни стикнулася із хейтом на свою адресу. Співачка розповіла, що отримує багато коментарів у соцмережах стосовно свого зовнішнього вигляду.

«Щодо свого зовнішнього вигляду я отримувала і досі отримую хейт. Критикують, що я роблю макіяж, за те, що я гарно виглядаю в сторіс і в реальному житті, що я не маю на це права, тому що війна. Я навіть не уявляю собі ступеню страждань людей, які перебувають в бомбосховищах, які не їли нормально вже місяць, в яких немає медикаментів.

Але я не маю права втрачати себе, робити мейк, шукати щось з одежі, робити манікюр. До речі, в мене дома є гель і лампа і я можу сама собі зробити манікюр. Взагалі, я все вмію робити що стосується краси. Я вмію і шити, і борщик зварити, і прикрасити босоніжки. Я тільки за два місяці після початку війни потрапила до салону краси, який відкрився», - каже Холостячка Злата Огнєвич.

Злата Огнєвич
Злата Огнєвич

Григорій Решетник запитав свою гостю, чи варто під час війни доглядати за собою? Чи варто постити в Інстаграм життєрадісні фото? На це Огнєвич відповіла:

«Не треба жити минулим – воно не повториться. Не треба жити і майбутнім – ось, ч зараз нічого не буду робити, буду сидіти вдома, стікати біллю, а от дочекаюся, коли ми переможемо, і потім почну жити. Це величезна помилка – не можна так робити! Треба жити тут і зараз. Треба думати про нашу майбутню перемогу, але ж і доглядати за собою, харчуватися, підтримувати здоров’я у нормі. І головне – допомагати людям! Щоб не скотитися в емоційну яму і депресію. Я завжди собі кажу - я не маю права впасти. Бо, якщо я впаду, то не зможу допомагати людям. На благодійному концерті ми зібрали кошти і одразу я їх передала волонтерам».

Злата Огнєвич
Злата Огнєвич

Злата Огнєвич не вперше стикається з хейтом - після закінчення проєкту "Холостячка" співачка також отримала безліч незадоволених коментарів.

Фото: Інстаграм