Жила в страхе два года: Христина Соловий рассказала, как ее преследовал мужчина

Популярная украинская певица Христина Соловий сделала шокирующее признание. Оказывается, последние два года она жила в страхе за свою жизнь – ее преследовал «поклонник», который не просто хотел от певицы внимания, а желал с ней работать и постоянно находиться рядом. Сейчас его задержала полиция и артистка, наконец, поделилась всей этой ужасной историей со своими поклонниками.

Христина Соловий
Христина Соловий

«Від липня 2018 року моє життя перетворилось на суцільний оголений нерв і постала загроза мого існування як артистки.

За цим весь час стояла одна людина, яка називала себе моїм найпалкішим шанувальником. Звучить смішно, але таким чином, він хотів звернути на себе мою увагу, стати другом і працювати в моїй команді.

Цілих два роки я та моя команда знаходилися під кіберпресингом. Спочатку були бот-атаки на мої соцмережі. Поширення моїх особистих даних. Зрештою – блокування онлайн продажу квитків на усі мої концерти. В результаті атак два з них ми скасували зовсім, а ще на три глядачі змогли купити лише 30% квитків.

Сьогодні «найпалкіший шанувальник» перебуває під вартою і йому загрожує позбавлення волі. Мені справді його жаль, але також жаль мою команду, музикантів, агентів, які не отримали свої гонорари та слухачів, що не змогли до мене прийти. Жаль за два просто так скасованих концерти.

Жаль за те, що майже змирилася і жила під постійним наглядом і контролем абсолютно сторонньої людини, яка ставила мені умови для того, щоб все це припинилося.

Христина Соловий
Христина Соловий

Здається, що артист – це популярна, сильна та абсолютно невразлива людина. Але ми набагато вразливіші, бо постійно знаходимось у публічному просторі.

Одна справа – просто кібербулінг. А інша – позбавити мене концертів, можливості виступати, змусити постійно змінювати номери телефонів, адреси та жити в страху цілих два роки.

Я безмежно дякую усім тим благородним людям, хто допомагав мені, чи намагався, хто підтримував, чи просто не відвернувся. Особливо дякую працівникам Кіберполіції та Національній поліції України

Ця історія ще не завершилась і я не видихнула з полегшенням, але вірю що справедливість є. І за неї варто боротися!», - написала 27-летняя Христина Соловий.

Христина Соловий
Христина Соловий