Христина Соловий призвала закрыть зверофермы в Украине

Мех должны носить животные, а не человек - вот основной месседж, который хочет донести Христина Соловий всем украинцам. Нам всем надо сознательно отказываться от натурального меха, а вещи носить исключительно из искусственного. Это гуманный шаг, который нужно сделать каждому сознательному украинцу. Не так давно Христина Соловий написала на своей странице в Инстаграм важный пост:«Цього місяця Верховна Рада буде розглядати законопроект №2360 про заборону виробництва хутра в Україні! Його ухвалення зупинить щорічне жорстоке вбивство 850 000 норок, лисиць і песців у нашій країні.

Хоча країни Європи відмовляються від виробництва хутра на своїх територіях, у цього процесу є зворотній бік. На тлі закриття таких підприємств у країнах Євросоюзу, іноземні виробники почали переміщувати свій бізнес в Україну. Дня них це вигідно, тому що тут все ще лояльне законодавство і дешева робоча сила.

Дорогі депутати ВР, підтримайте законопроєкт 2360 і забороніть виробництво хутра в Україні, зробіть цей гідний та гуманний крок!»