Валерій Харчишин розповів про пережиту операцію: «Лікарі запідозрили онко»

Фронтмен популярної групи «Друга ріка» Валерій Харчишин розповів про важкі життєві випробування.

Валерій Харчишин, який нещодавно розповів про страшну хворобу середнього сина Євгена та смерть брата, в інтерв’ю для ЖВЛ на 1+1 поділився ще й іншими сумними деталями свого особистого життя. Виявляється, улітку музикант був на межі життя і смерті – адже переніс серйозну операцію.

«Запідозрили у мене онко захворювання. Тому лікарі самі приймали рішення, не радячись зі мною, я тоді був на межі життя і смерті», - поділився Харчишин.

Валерію Харчишину видалили орган, що постраждав у ДТП у 2007 році. Восени 2007-го співак поспішав з Києва до Житомира у пологовий будинок до новонародженого сина Євгена та дівчини Юлії, яка згодом стала його дружиною. Дорогою артист не впорався з керуванням і на великій швидкості в’їхав у дерево. То ДТП стало переломним у житті Харчишина – медики фактично дістали його з того світу . А сам співак каже – після неї почав передбачати недобре. Через чотири роки, у 20011-му помер його старший брат Василь від онкології, хоча чоловік боровся за життя до останнього.

Валерій Харчишин
Валерій Харчишин

У 2016 році нове потрясіння у родині рок-музиканта. На 5 місяці вагітності дружини подружжя втратило сина. І менш ніж за рік новий удар – середньому сину Валерія поставили невиліковний діагноз.

«Це не та хвороба, що відбирає життя. Вона просто робить тебе іншою людиною. Він вже не той. І чи він знаю, хто він?», - каже музикант.

Весь свій внутрішній біль Валерій Харчишин вилив у пісні «Секрет».

Валерій Харчишин
Валерій Харчишин

З цим болем музикант вчиться жити і не втрачає надії, хоча шансів на одужання сина практично немає.

«Я не опускаю руки і переконую себе, що змінювати треба не дитину, яка живе у нових реаліях, а змінювати потрібно себе. Я думаю не про те, як він буде існувати, поки ми живі, я думаю, про те, коли нас не буде – як він тоді буде?»

Валерій Харчишин у ЖВЛ

Фото: Інстаграм