Валерій Харчишин розповів про страшну хворобу сина, смерть близької людини та своє друге народження

Відомий рок-музикант, лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин став запрошеною зіркою першого ефіру нового сезону «Битви екстрасенсів» на СТБ. Під час програми Харчишин розповів найінтимніші та найболючіші історії зі свого власного життя.

Про хворобу сина

Я думав страшніше смерті нічого немає, але це набагато важче. Багато проблем в нашому роді саме у чоловіків. Твій син залишається з тобою вдома, але це не та людина, яку ти знаєш. Зрештою залишається тіло, а душа… він просто поступово йде. Це коли ти любиш свою дитину, вона у твоїх спогадах одна, а приходиш додому – це інша людина. З неї просто витягли усе ізсередини. Він хворіє вже 3 роки, пішов четвертий.

Валерій Харчишин
Валерій Харчишин

Про аварію, яку він вважає своїм другим днем народження

24 вересня я на своєму авто поспішав до пологового будинку, де дружина народила другого сина. Я тоді багато працював і мало спав. Заснув за кермом і потрапив у ДТП.

Дзвоню дружині, кажу «мені здається, що я трішки розбився». І я стою біля машини, а її немає, вона ущент. І я зовсім не пам’ятав, куди їхав. Не пам’ятав, що у мене з’явився на світ другий син. Я був на межі. Якби мене повезли до Києв, то ми би не розмовляли. Один з лікарів визначив навмання, що у мене розірвана нирка і кров у брюшну порожнину йшла.

Вважаю це ДТП своїм другим днем народженням.Я це сприйняв як урок і змінив своє життя. Якщо робитимеш щось якісно і від щирого серця, тобі і матеріальне знайдеться. А коли будеш бачити у кінцевому результаті лиш бабло, навряд чи ти досягнеш цього. Або не будеш щасливий від цього.

Валерій Харчишин
Валерій Харчишин у "Битві екстрасенсів"

Про дві смерті найрідніших людей

Помер близький мені друг, 12 років ми були разом, у хорі співали. Він пішов з життя за власним бажанням – стрибнув з моста. Друга смерть – це брат Василь. Він мучився довго від онкології, лімфома крові. Ці дві втрати мають болюче місце у моєму житті.

Про стосунки з батьками

Я дуже вдячний батькам. Хотів би забрати ближче до себе, вони похилого віку і часто хворіють. Я вирішив побудувати їм будинок. Чи переїдуть вони, не знаю. Це буде тривала боротьба.

Валерій Харчишин
Валерій Харчишин

Про пожежу в домі

У меня є пес Барні, Бернский зенненхунд. Це такий слоник на 55 кг і він є найдобрішою собакою на світі. І дійсно захищає домівку. Я був на концерті і мені зателефонували з дому і сказали, що у нас пожежа – загорівся котел. Якби не Барні, усі б згоріли. Він відчув запах диму, став біля дверей и почав лаяти. І лаяв, поки до нього не спустились.

Про своє нове хобі

Я живу у лісі, розмовляю із соснами. Я роблю об’єкти із дерева, який я знаходжу у лісі. Це нещодавно стало моїм хобі.

Валерій Харчишин
Валерій Харчишин

Фото: Фейсбук, стоп-кадри "Битви екстрасенсів"