Сергій Притула розповів про народження третьої дитини та як обирали ім’я

Ведучий Нового каналу Сергій Притула поділився емоціями від народження донечки та розповів, як обирали ім’я для малечі з дружиною та дітьми.

25 травня телеведучий та шоумен Сергій Притула став багатодітним батьком! У нього вже підростають 13-річний син Дмитро від попереднього шлюбу та 3-річна донька Соломія. І ось дружина Катерина народила ще одну донечку, яку назвали Стефанія.

«Можна констатувати факт, що я став багатодітним батьком. Але, чесно кажучи, є таке відчуття, що місія ще не виконана до кінця. Як кажуть у нас у Збаражі: «Sky is not limit» (з англ. – «Небо – не межа») (сміється). Тому не хочу забігати наперед, але сподіваюся, що на цьому ми зупинятися не будемо і зробимо все, щоб українців знову було 52 мільйони», - сказав 39-річний Притула.

Сергій Притула і з немовлям
Сергій Притула у пологовому будинку з немовлям на руках

Сергій Притула зізнається, що першою думкою, коли він дізнався про вагітність дружини, було те, що вони провели локдаун із користю. Байдиків не били. Та і старші діти чекали на народження малечі з нетерпінням.

«У кожного були свої очікування. Звісно, спочатку Дмитрик дуже хотів братика. У Соломійки чіткого пріоритету не було, вона просто заявила, що їй потрібно ще три братика і три сестрички. І робіть собі, батьки, що хочете (сміється). Але, звичайно ж, народження Стефанії стало для них великою подією. Дмитрик вже достатньо дорослий хлопчик. Він, можливо, не так емоційно і бурхливо реагував на це, як Соломія, але мені дуже подобається, що з віком син стає дуже уважним, турботливим. Сам телефонує Катрусі, випитує, чим можна допомогти, коли її виписують, як там наша маленька дівчинка. Це дуже круто!

А щодо Соломії я зрозумів, що з нею ніколи не можна ходити в розвідку. Я відвіз Катрусю у пологовий, а Соломійку треба було відвести до дитячого садочку. Сказав їй, що ти їдеш у садочок, а я – до матусі, бо сьогодні в тебе з’явиться сестричка. І от щойно вона переступила поріг садочку, то закричала: «А у нас сьогодні дитинка народжується!» Було весело», – розповідає ведучий Нового каналу.

Сергей Притула с беременной женой и детьми
Сергей Притула с беременной женой и детьми

Головною у виборі імені для другої доньки була дружина Сергія Катерина.

«Від самого початку щодо вибору імені одностайності в нас не було. Розглядали щонайменше три варіанти. Особисто я вважаю, що Боженька і природа трішки несправедливо сформулювали порядок денний щодо жінок. Тобто, чоловік долучається до появи дитини виключно на одному дуже приємному етапі, який називається зачаття. А далі жінка дев’ять місяців виношує, дуже довго годує.

Тож вважаю правильним хоч трохи компенсувати це все. Якщо я не можу взяти на себе частинку відповідальності у моментах, які притаманні жінкам виключно з причини фізіології, подумав, що Катрусі буде приємно, якщо вона зможе обрати ім’я. Вона обрала Стефанія. Ім’я красиве, ніхто не заперечував, усім сподобалося», – зізнається Притула.

Жена Притулы с дочкой
Дружина Катерина із старшою донькою Соломією

Сергій Притула розповів про виховання дітей та про те, де він в Україні полюбляє відпочивати із сім'єю.

Фото: прес-служба Нового каналу