Барабаны, шахматы, книги, бассейн: как Сергей Притула воспитывает своих детей

Популярный ведущий Сергей Притула – примерный семьянин. Накануне Международного дня семьи, который отмечается во всем мире 15 мая, он рассказал, как  воспитывает своих детей – 12-летнего Дмитрия и 3-летнюю Соломию. Как ведущий интеллектуально-развлекательного шоу «Где логика?» на Новом канале Сергей Притула прежде всего, отдает предпочтение интеллектуальным играм и с детства приучает сына и дочь к чтению книг.

«У нас є сімейна традиція, яку я, як батько, передаю своїм дітям — це читання книг. У сучасному світі це стає серед дітей великою рідкістю, їх все більше і більше поглинають гаджети. А книжка — це неймовірний світ, який розвиває дитячу фантазію, критичне мислення, дає певний багаж знань, — уверен ведущий. — Дуже тішуся, що старший син багато читає, а донька потихеньку долучається до цього процесу. В основному їй читаємо ми, але вона вже потихеньку вчиться читати та писати. Думаю, ще рік-півтора і будемо ловити її з книжками по хаті».

Сергей Притула с детьми в музее
Сергей Притула с детьми в Палеонтологическом музее

Трехлетняя дочь Сергея Притулы Соломия, как и все дети, настолько обожает фантастические истории, что ведущий начал придумывать их самостоятельно.

«Вона любить різні казки, при чому їй може сподобатися якась одна казочка, і ти про ту принцесу читатимеш їй два місяці поспіль. На ніч я, зазвичай, казки вигадую, їх не існує в природі — зводжу до купи і Рапунцель, і свинку Пеппу, і всяких різних персонажів. Солі це дуже подобається, на другий день вона каже: «Розкажи мені ще раз ту казочку». Я починаю знову вигадувати на ходу, а вона каже: «Ні, там було не так!» і починає сперечатися зі мною. Мене це дуже веселить», — улыбается ведущий Нового канала.

Сергей Притула  целует дочку
Сергей Притула с дочкой Соломией

А вот с 12-летним сыном Дмитрием Сергей не только о книгах общается, но и прокачивает мозг интеллектуальными играми.

«З сином у нас свої теми: ми любимо грати в шахи, не буду приховувати — можемо і в «дурня» різатися. У нього достатньо насичені і будні, і вихідні — барабани, басейн, комп’ютерна академія… Ще якісь додаткові хобі нав’язувати йому я не хочу, — признался Сергей Притула. — Але що кумедно — він абсолютно байдужий до соцмереж! Декілька років тому ми завели йому сторінку в Instagram, певний час він викладав туди фото та відео, а потім став байдужим до цього. З одного боку, мене це навіть тішить — бачу, як діти пропадають у соцмережах, тому ставлюся до цього обережно».

Сергей Притула с сыном сидит на диване
Сергей Притула с сыном Димой
Сергей Притула
Сергей Притула

Читайте также о том, как уживаются вместе сын и дочь Сергея Притулы от разных жен. И о том, где любит отдыхать ведущий в Украине.

Фото: Инстаграм