Сергей Притула: «Я уже устал объяснять людям, что я не Зеленский и не Вакарчук»

Телеведущий и шоумен Сергей Притула, который сейчас баллотируется в мэры Киева от партии «Голос», стал гостем программы «Рандеву» Янины Соколовой. Ведущая в самом начале разговора отметила, что сейчас у большинства людей появляется некоторое недоверие к людям из шоу-бизнеса, которые идут в политику. Это в определенной мере откладывает отпечаток и на самом Притуле. Как сам Сергей к этому относится?

«Я вже втомився пояснювати людям, що я не Зеленський і не Вакарчук. Так вже склалося, що обидва ці яскраві представники творчого цеху в тій чи іншій мірі піддаються критиці з боку суспільства.

Я зараз намагаюся підбирати дуже акуратно і лагідно слова, щоб не передавати те, що люди говорять вголос (посміхається). Тому я закинув декілька якірців у своїй промові на висунення в кандидати на міську голову Києва, де я пояснював свою різницю між мною і Зеленським (принаймні, як я її бачу) і різницю між мною і Вакарчуком», - пояснив Притула.

Сергей Притула с орденом в руках
Сергей Притула месяц назад получил орден «За Заслуги ІІІ степени»

«А чим ти краще?», - поинтересовалась Янина Соколова у своего гостя.

«Якщо порівнювати мене в Володимиром Олександровичем, насправді я намагаюсь трошки повчитись на помилках обох цих яскравих представників українського шоу-бізнесу. Зеленский спочатку виграв вибори, і вже після того почав серйозно займатись питанням підбору своєї команди. Та, з якою він йшов, була вкрай маленька, коротка лава запасних і зрештою щось у них там не зрослося.

Тому моє першочергове питання полягало у формуванні команди такої, до якої б люди не присікувалися у контексті того, що я оточую себе людьми відданими, але непрофесійними. Тому що оточення президента мені зараз нагадує кадрову політику за принципом «аби були вірні мені, не зрадили, а професійності навчаться згодом».

Зі Святославом Івановичем ситуація дещо інша. Все таки він завів у Парламент доволі фахову фракцію, яка не зашкварилася за рік роботи і це очевидно, це ніхто не може заперечити. Але в якийсь момент Вакарчук склав мандат і це стало доволі болючим ударом по партії. Мені зараз доводиться переконувати людей, що я не людина настрою, а всерйоз і надовго», - пояснив Сергій Притула.

Сергей Притула в программе "Рандеву"

Напомним, не так давно стало известно, что в мэры Киева баллотируется старший сын Виталия Кличко.

Притула рассказал, где любит отдыхать в Украине.

Фото: Фейсбук