Ніна Матвієнко зізналась, як відреагувала на рішення сина стати ченцем

Народна артистка України Ніна Матвієнко на знімальному майданчику вокального шоу "Співають всі" розповіла про зміцнення організму, а також про свого старшого сина Івана, який пішов у монастир.

Ніна Матвієнко з чоловіком, художником Петром Гончаром виховали трьох дітей – синів Івана і Андрія, а також доньку Антоніну. За словами народної артистки, старший син давно готував батьків до того, що збирається стати ченцем – він їздив із групами та молодшим братом у монастирі.

«Коли старший син щось вирішив, то він йде до кінця. Але, якби батько і мати не дали благословення, то він би не пішов у монастир. Ми з батьком його благословили. Його віра сильна, і можливо, завдяки його молитвам, все у нас в родині добре, всі живі-здорові. До того ж, син бере участь у реставрації старовинного храму. Я допомагаю у відновленні архітектурного пам'ятника матеріально. Ми повинні зберегти велич минулого, щоб спасти душу», – розповіла Ніна Матвієнко на знімальному майданчику.

Ніна Матвієнко
Ніна Матвієнко

Також артистка поділилася секретом, що допомагає їй зміцнювати організм і залишатися в доброму дусі. Виявляється, Ніна Митрофанівна п'є часникову воду і медитує – їй подобається слухати звуки води.

Також читайте, чому Арсен Мірзоян не записав доньку Ніну на своє прізвище.

Фото: прес-служба каналу "Україна"