Наталія Мосейчук жорстко розкритикувала Винника та Ротару: «Чому вони і досі мовчать?»

Ведуча Наталія Мосейчук на своєму YouTube-каналі в розмові з фронтменом гурту Kozak System Іваном Леньо та продюсером Олі Полякової Михайлом Ясинським торкнулися гострої теми – чому український шоу-бізнес ніяк не реагує на деяких артистів, які замовчують війну?

Такі народні улюбленці як Олег Винник та Софія Ротару і досі, після чотирьох місяців від початку повномасштабної війни, не висловлюють свою громадянську позицію, а всі мовчать і бояться їх образити.  

«Винника немає, Софії Михайлівни Ротару немає. І ніхто з вашого культурного цеху навіть оком не може глянуть на «ах, таких людей» і нічого поганого про них не може сказати. І мене це курвить, вибачте за слово. Тому що ми тут за українське, національне, ми воюємо з ворогом – з Росією… А тут люди, які збирали стадіони, народні артисти, народні улюбленці, «одна калина за вікном, одна родина за столом», а ми не говоримо, про те, що ці люди роблять під час війни.

Уявляєте, якщо б Софія Михайлівна написала листа Путіну? Та чорт з ним, з Путіним, Кіркорову і Баскову і сказала: «Ви на кого рота відкриваєте?»

А наш музичний цех мовчить, ніхто і слова про них не скаже… Скільки можна бути бичачими ціп’яками на шкірі українців, а потім будинки в Кончі-Заспі, в Ялті… Скільки можна проявляти це лицемірство?», - сказала ведуча.

Іван Леньо, Наталія Мосейчук, Михайло Ясинський
Іван Леньо, Наталія Мосейчук, Михайло Ясинський

Фронтмен Kozak System Іван Леньо зауважив, що артист – не дорівнює громадянин з активною позицією. І висловив думку, що фанати цих артистів повинні самі вирішувати – чи будуть слухати їхні пісні надалі.

«Найгіршим покаранням для цих мовчазних баранів, буде не те, що зараз Міша і Іван будуть в них кидатися гівном, а те, що більше на їх концерти не прийде жоден українець. Ми зараз спеціально наголошуємо: дорогі фанати Винника і Ротару, або інших артистів, які до вчорашнього дня вас обманювали тим, що вони люблять Україну і співали вам пісні нечесні і зараз не проявили себе як громадяни України. Вони навіть не волонтерять.

Просто знайте, що ваші кумири – сцикуни!

Вони погані громадяни України, не ходіть більше на їхні концерти».

Софія Ротару, Олег Винник
Софія Ротару, Олег Винник

Наталія Мосейчук згадала Аллу Борисівну Пугачову та її чоловіка, Максима Галкіна. Вони виїхали із Росії в знак протесту проти війни і через це росіяни розпочали активну кампанію проти них.

Продюсер Полякової Ясинський спокійно зауважив, що українці ніколи не застосовували такі схеми злобного булінгу проти когось.

«Ми не маємо бути схожі на них у цьому плані. По-перше, Іван правий – треба відокремлювати громадянина від співака. А по-друге, ми вважаємо, що якщо великий артист, то він має бути й великим громадянином. Це не так.

Скажу як буддист - якщо зі ці чотири місяці повномасштабної війни когось в окопі, чи у підвалі, чи в будь-якій складній ситуації пісні цих артистів якось підтримували, то нехай так воно і залишається. Якщо хтось із них завтра буде збирати зали і прийдуть люди, я на це особисто не зверну уваги. Тому що сам можу і не піти. Нехай це вже буде особистий вибір кожної людини», - сказав Михайло Ясинський.

Ваші кумири - сцикуни. Мосейчук - Леньо - Ясинський