Надя Дорофєєва: «Я готова до нових стосунків»

Популярна українська співачка DOROFEEVA два місяці тому приголомшила прихильників заявою про розлучення з Володимиром Дантесом. А зараз каже, що готова до нових стосунків.

На початку війни DOROFEEVA була змушена покинути свій будинок під Києвом. За словами зірки, зараз за ним доглядає мама Володимира Дантеса, яка відмовилась їхати за кордон.

А от свої стосунки з відомим чоловіком Надя розірвала ще до війни, тому в складний момент мовчати про це не вистачило сил.

«Іде війна, але ми продовжуємо дихати, їсти, переглядати фільми, якщо на це вистачає часу. Я завжди досить відверта зі своїми прихильниками і не думаю, що цією заявою ми когось образили. Хотілося про це сказати, адже ми вже не жили разом, а у всіх були однакові питання: «Як там Вова?» чи «Як там Надя?» Тому ми вирішили поставити крапку», – коментує DOROFEEVA в інтерв’ю журналістам каналу «Україна».

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва зізнається – до нового статусу вона вже звикла і готова рухатись далі: «Я готова до нових стосунків! Готова, але зараз дуже хочу додому».

Крім того, DOROFEEVA пригадала бажання, яке загадала в новий рік. 2022-й мав стати для неї особливим, адже вона дала собі важливу обіцянку.

«На початку року я собі казала, що 2022-й для мене – рік сміливості. Спочатку був реліз пісні «Разноцветные», який за тиждень набрав 4 млн переглядів. Так круто йшов, але почалась війна… мала випустити перший сольний альбом, участь у музичному шоу, багато дуетів. А зараз все це просто неважливо. В моєму житті неймовірна кількість змін, як ви бачите, – зізнається співачка. – Зараз я просто хочу повернутись в Україну, працювати, але найголовніше – обійняти людей, заспівати для наших військових. Хочу додому!»

Надя Дорофеева
Надя Дорофєєва

До речі, Олексій Дурнєв прокоментував розлучення Дорофєєвої та Дантеса.

Фото: Інстаграм