«Між нами хімія»: Даша Астаф’єва розповіла про свої стосунки з Дурнєвим

Співачка, актриса та модель Даша Астаф’єва відверто розповіла про стосунки з Олексієм Дурнєвим та заінтригувала планами на майбутнє.

Відома співачка Даша Астаф’єва стала ведучою «Музичної платформи». На знімальному майданчику каналу «Україна» зірка прокоментувала, що їх пов’язує з ведучим Олексієм Дурнєвим:

«Звісно, між нами хімія! Стільки років ми підтримуємо одне одного. У нас гарні стосунки, а те, що він постійно дарує квіти – це звична справа», – зазначила Даша Астаф’єва.

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

Крім того, зірка зізнається – обожнює читати коментарі підписників під їхніми спільними постами, адже прихильники давно сприймають їх як пару і нерідко пишуть надто відверті тексти. І саме це підштовхнуло знаменитостей об’єднатись.

«Наразі ми готуємо спільний проєкт. Проте подробиці поки розкрити не можу. Скажу лише, що це буде кумедне і дуже тепле шоу, де ми будемо експертами», – розповіла Даша.

Проте, шанувальникам Даші Астаф’євої також відомо, що нещодавно вона припинила довготривалі стосунки. Хто знає, можливо, новий проєкт зірок стане початком романтичної історії.

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

Даша Астаф'єва не так давно розійшлася зі своїм коханим чоловіком, з яким планувала одружитися.

Фото: прес-служба каналу "Україна"