Леся Нікітюк через війну відмовилася від планів на особисте життя

Телеведуча Леся Нікітюк мріяла, що 2022-й рік стане для неї особливим. Повинні були статися зміни в кар’єрі та особистому житті. Але, як і мільйони українців, через повномасштабну війну Росії проти України довелось змінювати всі свої плани.

«Мені довелося відмовитися від своїх планів щодо кар’єри на 2022 рік, в якій мали відбутися нереальні зміни. Глядачі мали б побачити мене в ролі героїні серіалу.

Мені довелося відмовитися від планів на сімейне життя. У цьому році хотіла знайти баланс між кар’єрою та сімейним життям. Хотіла більше приділяти уваги саме особистому життю. Тому що раніше постійні зйомки – по 150-200 знімальних днів на рік», - розповіла Леся Нікітюк в інтерв’ю Маші Єфросиніній.

Маша Єфросиніна, Леся Нікітюк
Маша Єфросиніна, Леся Нікітюк

Також телеведуча зізналась, що саме у цьому році планувала нарешті переїхати до власного будинку:

«Довелося відмовитися від купівлі власного будинку. Від ремонту, який я люблю. Ночами лежати і підбирати дизайн, люстри вибирати, оце планувати майбутнє – як красиво Леся буде жити. Але все це фігня. Все буде».  

Замість цього Леся Нікітюк із Києва переїхала до Хмельницького до своїх батьків, де надає допомогу українським переселенцям з гарячих точок. І мріє, що після перемоги України поверне своє колишнє життя.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Фото: Інстаграм