Ірена Карпа розповіла про свій ідеальний третій шлюб із французом

Українська письменниця вже кілька років живе в Парижі з третім чоловіком і щаслива в шлюбі. В ефірі «Зіркового шляху» Ірена Карпа розповіла, як виходити заміж стільки раз, скільки вам захочеться.

«Я вийшла заміж втретє в 37 років, у мене двоє дітей. У народі про мене б говорили: «Жінка з причепом». До того ж мій зріст не 1 м 90 см, хоча в уяві пересічного споживача це один з обов'язкових атрибутів жінки, щоб бути щасливою»,

- пояснила Ірена Карпа в інтерв'ю для каналу «Україна».

Ірена Карпа
Ірена Карпа

Кажуть, що раніше у письменниці були дуже бурхливі стосунки, тому реальні люди ставали її літературними героями.

«Я не вмію придумувати персонажів. У мене навіть епіграф був у якійсь книжці: «Навіщо придумувати персонажів, якщо навколо стільки виродків», - розповіла письменниця.

Сьогодні Карпа живе у Франції, ростить дітей, вигулює собаку і закохана в чоловіка.

«Він мене нічим не дратує, це вже дуже важливо. У нас не було якогось пориву пристрасті: «І ми полетіли за обрії». Ні. Мій майбутній чоловік дуже довго мене добивався, добився». - сказала Ірена Карпа.

Ірена Карпа із чоловіком
Ірена Карпа із чоловіком-французом

Письменниця розповіла в інтерв'ю для каналу «Україна» про найпростіший тест, за допомогою якого можна визначити, чи та людина поруч з вами, з якою ви проживете все життя.

«Ви уявляєте, як старієте з нею, сидите біля каміну, гладите собаку, читаєте книги, коли вже закінчиться секс. Вам не потрібно прикидатися, не треба ставати в красиві пози, бути в невротивному стані. Ви можете бути собою, не стримуватися, вибачте, і пукаючи в ліжку, коли читаєте, сміятися з цього», - пояснила 39-річна героїня.

Ірена Карпа
Ірена Карпа
Ірена Карпа
Ірена Карпа

Не так давно Ірена Карпа написала нову книжку "Як вийти заміж стільки разів, скільки хочеться".

Фото: Інстаграм