Фоззі з ТНМК розповів про 2-річних двійняток: «Вони абсолютно різні»

Лідер гурту Танок на Майдані Конго Олександр Сідорено, чи просто Фоззі з початком війни Росії проти України активно зайнявся волонтерською діяльністю. Поки його колега Фагот взяв до рук зброю і записався до лав ТРО, Фоззі поїхав до Івано-Франківська, де активно займається логістикою гуманітарної допомоги для військових. Поміж цим музикант знайшов час для інтерв’ю місцевому журналісту. Під час "Розмови" Фоззі розповів про своїх дворічних дітей – двійняток Варвару та Данила.

На питання «Як йому в ролі молодого батька?» Олександр Сидоренко з гумором відповів:

«До 24 лютого мені здавалося, що це дуже важко. Діти народилися під час першого локдауну епідемії коронавірусу. Зрозуміло, що на той час у музикантів усе призупинилося. Тому я був тоді у декреті.

Але, звичайно, я кайфую від ролі батька. Хоча так чекав, коли знову почнуться гастролі. Встиг вже трохи скучити за ними».

Фоззі
Фоззі розповів про дітей

Також Фоззі розповів трохи про сина та дочку, які зараз знаходяться за кордоном, у безпечному місці разом із дружиною музиканта.

«Діти абсолютно різні між собою. І за характером, і взагалі, це ж хлопчик і дівчинка. Вони завжди різні, в мотиваціях. Коли нам намагаються якось продати ідею абсолютної гендерної рівності, це не зовсім правильно, оскільки природа чоловіка і природа жінки вона різна в мотиваціях. Тому в правах нехай будуть рівні, але робити жінок чоловічнішими, а чоловіків – жіночнішими – це не надто вдалий вибір людства.

Мене під час першої фази декрету рятував сюжет Сніданку з 1+1 (я його зберіг до закладок) про жінку з Кіровограда, яка народило четверню, а її чоловік забухав і кудись зник. Я дивився цей сюжет і розумів, що є люди, яким набагато гірше», - сміючись, розповів Фоззі.  

Фоззі
Фоззі
Tags