Захисник з «Азову» Дмитро Козацький вперше після полону звернувся до людей: «Я завжди був впевнений, що українці про нас не забувають»

Захисник полку «Азов» Дмитро Козацький з позивним Орест – автор легендарних фото з Азовсталі днями повернувся з російського полону, де перебував 4 місяці. Останній пост в Інстаграм у Дмитра був у травні, перед тим як усі військові з Азовсталі у Маріуполі потрапили до полону. Його мама після першої зустрічі з сином розповіла, що довелось пережити Дмитру за ці чотири місяці. Сам Дмитро Козацький поки що нічого не коментує щодо свого ув’язнення. 

клаптик папіру
Перший пост Дмитра Козацького в Інстаграм після звільнення з полону

У соцмережі Дмитро Козацький лише написав, що ніколи не сумнівався у підтримці українців. А у полоні вони з побратимами думали не «якщо ми повернемось», а «коли ми повернемось»:

«Дякую всім за привітання, за слова підтримки. За чотири місяці я завжди був впевнений, що українці про нас не забувають і кричать на весь світ, навіть без зв‘язку і новин відчувалась підтримка найсміливішого, найкращого народу в світі. Я щасливий, що нарешті можу обійняти своїх найрідніших і дякую всім, хто зробив цей обмін можливим. Найболючіше, що багато побратимів вже ніколи не побачать своїх сімей після російського теракту в Оленівці, однак ми маємо прикласти зусилля, щоб ті хто там залишився, повернулися додому найближчим часом, тільки тоді я буду щасливий в повній мірі. Я вдома - в Україні! Продовжуємо боротьбу далі".

Дмитро Козацький
Фото, яке облетіло весь світ і стало легендарним: Дмитро Козацький на Азовсталі
Дмитро Козацький
Дмитро Козацький