Вже не самотня: Наталія Могилевська розповіла про чоловіка, з яким познайомилась під час війни

Війна змінила особисте життя Наталії Могилевської і подарувала зустріч з коханим чоловіком. Про це співачка розповіла у розмові з Григорієм Решетником «Як ти?».

«Я колись дала собі клятву – доки не стану гарною дружиною, не буду будувати стосунки. Я за це заплатила серйозну ціну – дуже довго була самотньою.

Я зрозуміла, якщо не буду класною дружиною, до мене не прийде класний чоловік. Якщо я не буду класною мамою, до мене не прийде дитина. Готовий учень – знайдеться вчитель, є така приказка», - говорить співачка.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Могилевська навіть з цього приводу до своєї другої вистави навіть вірш написала:

«Якщо природа каже «неможливо», все тільки віра може подолати
Готовий учень – знайдеться вчитель, готова жінка – знайдеться чоловік.
Готова мати – знайде тебе дитинка, що Господь саме тобі зберіг».

Наталія Могилевська і Григорій Решетник
Наталія Могилевська і Григорій Решетник у програмі "Як ти?"

Наталія Могилевська не каже, як звати коханого чоловіка, але він саме такий, про якого вона і мріяла.

«Я дуже довго була самотньою, і саме війна познайомила мене з таким самим як і я божевільним чоловіком, який зі мною був в таких гарячих точках, що ніхто з моєї команди не був готовий туди їхати. Ми з ним вдвох як Бонні і Клайд – де ми тільки не були? З одним його пістолетом… Він безбашенний і я така сама. А познайомилась я з ним, коли допомагала вивозити дітей, людей».

Але хто він, звідки та чим займається Наталія Могилевська не захотіла розповідати. Вважає, під час війни не на часті розповідати про особисте, аби уникнути пліток і зайвих розмов.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Який має бути чоловік, що підкорив серце Наталії Могилевської, запитав у гості Решетник?

«Повинна бути певна гармонія. Я мріяла про стосунки, як задумав Господь. А Господь задумав головні чоловічі якості це – активність, цілеспрямованість, боротьба, сила, напруга, упертість, щоб добитися результатів. Коли я думала про ці якості, написала список з цими усіма якостями. І виявилося, що всі чоловічі у мене «п’ятірки», а жіночі – по нулях. Я зрозуміла, жінкою в сьогоднішньому світі бути не модно настільки, що світ виховує і дівчаток і хлопчиків за чоловічим принципом», - розповідає співачка.

Наталія Могилевська каже, що дуже змінилася за останні роки, багато чого довелось переосмислити:

«Зараз я знайшла в своєму серці місце для сім’ї і родини. Я менше стала перейматися кар’єрою, роботою».

Наталія Могилевська сидить у студії
Наталія Могилевська і Григорій Решетник у студії програми "Як ти?"

Виявляється новий коханий співачки багато років тому мріяв побудувати стосунки з нею, але тоді Наталія не була готова до них.

«Ми з ним 20 років тому були знайомі. Він і тоді намагався зі мною будувати якісь стосунки. Але тоді це було неможливо. Він був дуже жорсткий до того, як повинна була поводити себе жінка, а я на той момент була заточена на кар’єру.

Він дуже сильний – це головна його якість.

Я хочу велику сім’ю. Не знаю, як це станеться, що я встигну. Я завжди уявляла собі багато дітей. Думаю, що моя мрія здійсниться. Побачимо, як Бог дасть», - філософські сказала Могилевська.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська