Вакарчук та Могилевська розповіли, як дають концерти у незвичних місцях та про що мріють після війни

Щодня з 10:00 до 13:00  у прямому ефірі YouTube та в ефірі телеканалу ТЕТ виходить проєкт «Сніданок. Онлайн». Улюблене шоу телеглядачів у часи війни продовжує підтримувати українців, разом з оперативними новинами в країні надавати різноманітні поради та консультації профільних спеціалістів, спілкуватись з популярними зірками та звичайними українцями, які роблять усе для нашої перемоги та підтримки морального стану співвітчизників.
 
Ексклюзивно на зв'язок з проєктом вийшов тренер «Голосу країни-12», лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Наразі він їздить містами, де звичайні люди активно потребують підтримки. Він виступає у різних місцях: центрах для переміщених осіб, у метро і навіть на вокзалі. Говорить, що географія його міст максимально різна, проте є населені пункти, куди він повертається двічі, а то і тричі. За зв'язок зі студією співак вийшов із Запоріжжя і вже прямує далі.

Святослав Вакарчук співає у заоі
Святослав Вакарчук співає перед біженцями

«Ми привозимо допомогу, зустрічаємось з людьми, це дуже важливо. Я вчора виступав у метро Харкова, сьогодні для запорізького госпіталю прямо на вулиці. Де я буду завтра виступати – один Бог знає. До речі, сьогодні ще проводжав потяг, у якому за кордон їдуть діти, евакуйовані з Бердянську, з ними теж у вагоні поспівав», - зазначив Вакарчук.

Святослав Вакарчук їздить містами України аби підтримати людей

За словами виконавця, великий концерт після перемоги від «Океан Ельзи» обов’язково буде, окрім того, якщо це станеться до червня – стадіонний виступ на «Олімпійському» буде. Проте не виключає, що масштабний концерт може відбутись у будь-якому місці, навіть на полі.

Щодо особистих маленьких мрій після перемоги, Вакарчук розповів: «Мені хочеться побачити мою родину, я вже її давно не бачив, це найголовніше».

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

Також до «Сніданок. Онлайн» ексклюзивно доєдналась співачка Наталя Могилевська, яка у період війни активно підтримує дух українців та навіть дає концерти у метро. Вона вирішила залишитись у Києві та продовжувати свою роботу.

«Зараз у мене повинен був бути величезний тур Україною. Я співачка і кожен має робити те, що він вміє. Ми з Юрієм Рибчинським зробили нову версію моєї колискової «Місяць», яку 25 років вже всі співають. І зараз це новий меседж: «Я кажу ні жахливій цій війні»… Що ще я можу? Я маю слово, маю концерти, ще у мене є свердловина, і я приводжу людям воду до метро», - прокоментувала Могилевська.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

За її словами, багато людей зараз все-таки перебувають у стресі, проте перемогу можна здобути завдяки внутрішній силі. Головне особисто для себе знайти певний об’єкт турботи: наприклад, завітати до сусідів, дізнатись чи щось потрібно, чи усе в порядку. Окрім того, співачка дуже вірить у перемогу України і впевнена, що вона буде красивою.

«Я не думаю про найстрашніше, тому що цього не буде. Ми точно переможемо, я так в це вірю. І ця перемога буде такою красивою, стане прикладом для всього світу… Я вірю в те, що буде нова музика, нова культура, у нас буде неймовірний виток економічного злету, я у це вірю», - додала виконавиця.

Наталія Могилевська розповіла, чим займається під час війни