Валентина Хамайко розповіла, чому після 17 років спільного життя і досі не розписана з чоловіком

Валентина Хамайко розповіла, як змінилися стосунки з чоловіком під час війни та чому вони досі офіційно не одружені

Валентина Хамайко, ведуча «Сніданку з 1+1», що виходить щоранку по буднях на каналі 1+1 Україна, в ексклюзивному інтерв’ю Славі Дьоміну відверто розповіла про своє дитинство у 90-ті на Київській Борщагівці, стосунки із старшою сестрою Іриною, першу роботу моделлю, а також про те, чому і досі живе з чоловіком Андрієм Оністратом у цивільному шлюбі. 

Валентина Хамайко
Валентина Хамайко

Валентина Хамайко і Андрій Оністрат разом живуть вже більше 17 років і виховують чотирьох дітей – 15-річну Соломію, 13-річного Михайла, 10-річну Мирославу та 5-річного Андрійка. Але пара і досі офіційно не зареєструвала свої стосунки. Чому так, ведуча відповіла:

«Не знаю. У Андрія було двоє попередніх стосунків, у мене теж були стосунки. У мене ніколи не було це певною самоціллю. Плюс, коли ми зійшлися, це був такий період… Андрій сам по собі складна людина, і я пам’ятаю, що ми почали жити разом і свої відчуття теж пам’ятаю: «Не знаю, скільки протривають наші стосунки, але мені так класно зараз! Я так люблю цю людину!» Бо це був перший і єдиний чоловік у житті, до якого я відчувала кохання. Я подумала, «Я хочу бути тут і зараз з ним». 

Валентина Хамайко  із сім'єю
Валентина Хамайко із чоловіком Андрієм Оністратом та дітьми Соломією, Михайлом, Мирославою та Андрієм-молодшим

Але Валентина Хамайко з чоловіком повінчані.

«Ми повінчалися, здається, коли в нас було вже троє дітей. Це трапилося після кризового моменту в стосунках, після того, коли здавалося, що ми, напевно, розійдемося. Важкий був період. Але тоді ми навчилися проговорювати наші проблеми. Ми повінчалися 1 вересня 2016 року. А почали жити разом у 2006-му», - каже Хамайко. 

Слава Дьомін спитав свою гостю, як зрозуміти – це криза чи пройшло кохання?

«Спілкуватися, проговорювати кожен свій біль, кожну свою недоговореність. Бо коли це накопичується, створюється багато непорозумінь. Навіть починаєш довигадувати те, чого немає. 

Після вінчання у нас трошки змінився формат стосунків, тому що ми почали багато обговорювати і не замовчувати такі моменти. І тепер я страждаю, коли в нас немає довгих відвертих розмов», - розповідає ведуча. 

Валентина Хамайко
Валентина Хамайко

Також Валентина Хамайко пригадала про перші складнощі у подружньому житті:

«Коли у нас з Андрієм з’явилася перша дитина, це для мене був відверто важкий період. Тому що я багато працювала, в мене класно розвивалася кар’єра – кіно, телебачення, ведення різних заходів. Я класно заробляла, реалізована. І народження дитини дуже загальмувало той мій потяг, який швидко їхав. Пам’ятаю, як опинилася одна у великому будинку разом з маленькою дитиною, яка безкінечно плаче. І я не розумію, що з нею робити». 

Валентина Хамайко і Слава Дьомін
Валентина Хамайко і Слава Дьомін

Валентина зізналася, що чоловік не радився з нею, коли вирішив одразу, 25-го лютого 2022 року піти на фронт, тому пішов до воєнкомату Солом’янського району. А мобілізувався у серпні того ж року. 

«Він мені тоді сказав: «Мені було складно про це тобі сказати, я не знав, яка буде в тебе реакція». Єдине, що він мені сказав: «Як я можу не піти? Остап служить. Рано чи пізно мої сини поставлять мені питання: а де в цей час був ти?» І я тоді подумала, дійсно, яке має право Андрій бути вдома, якщо його син там? Тому він пішов за ним», - згадує ведуча.

Валентина Хамайко з чоловіком
Валентина Хамайко з чоловіком Андрієм Оністратом

Звичайно, війна змінила чоловіка і Валентина Хамайко також про це відверто розповідає:

«Мені здається, вона змінила всіх, хто є дотичним до цього, хто пропускає війну через себе. Коли Андрій закінчив службу і повернувся додому, то повернулася звичайна людина, інакша. Я це усвідомила десь через тиждень життя разом. Я розумію, чому він змінився. Він досить довго жив сам, а коли ти живеш сам, ти про все домовляєшся в своїй голові, ти мало спілкуєшся з тими, хто поряд. А тут ти повертаєшся в родину, яка два роки жила по своїй схемі.

Коли Андрій приїхав, він багато мовчав. Бо в нього і звичка розмовляти теж зникла. Звичка ділитися своїми думками і емоціями теж зникла. І в цьому була величезна складність. Певний період я не розуміла емоції, вчинки чоловіка, навіть його запитання. Не розуміла, як до нього достукатись. Але це відбулося. Через важкі розмови, сльози». 

Андрій Оністрат
Андрій Оністрат

Валя вирішила для себе відновити стосунки з чоловіком, зробити їх такими, які вони були раніше. А на питання, чи є страх розлучення, відповіла:

«Страху розлучення немає, я готова сприйняти різні варіанти розвитку наших стосунків, але я точно знаю, що кожен з нас готовий над ними працювати. Тому що ми багато вклали в наші стосунки». 
 

Фото: пресслужба 1+1 Україна, Інстаграм