Тоня Матвієнко відвела молодшу доньку до школи у Великій Британії

Співачка Тоня Матвієнко з початком повномасштабного вторгнення Росії на Україну поїхала разом із доньками та мамою у Європу. Спочатку вони знайшли прихисток у Португалії, потім у  Німеччині, а зараз вже перебувають у Великій Британії. В Інстаграм співачка виклала фото молодшої доньки Ніни у шкільній формі.

«Перше «вересня» Ніни Матвієнко молодшої. Сьогодні Ніна вперше переступила поріг школи. На жаль, завчасно. Відсвяткуємо перший навчальний день у Великій Британії. Ми знаємо, що ми тут тимчасово, проте, дитина має рухатися вперед, пізнавати світ, дізнаватися щось нове. Сьогодні ми з Ніною переживаємо великий стрес, бо зіткнулися з чимось новим. Вдячна всім, хто дав нам прихисток та допомогу в новій країні.

Вірю, що 1 вересня Ніна, як і усі діти з різних куточків нашої країни, будуть переступати поріг школи на теренах Вільної, Незалежної та Непереможної України! Слава Україні! Слава ЗСУ!», - написала Тоня Матвієнко.

Ніна Матвієнко-молодша стоїть біля школи
Ніна Матвієнко-молодша
Ніна Матвієнко-молодша
Ніна Матвієнко-молодша пішла у перший клас до британської школи
Тоня Матвієнко
Тоня Матвієнко

А в цей час її чоловік Арсен Мірзоян залишається в Україні та активно займається волонтерською діяльністю та допомагаю нашим захисникам на лінії фронту.

Фото: Інстаграм