POSITIFF розповів про кохану дівчину, яку не хоче показувати

Не секрет, що серце українського виконавця та автора POSITIFF (справжнє ім’я Олексій Завгородній – прим. ред.) не вільне. Протягом кількох років чоловік має серйозні стосунки, але ім’я коханої він не розкриває. Співак вважає, що хайпувати на таких темах не потрібно. За лаштунками проекту Нового каналу «єПитання» POSITIFF поділився, що і на темі секретності, яка, до речі, теж привертає увагу, ніколи не планував акцентувати.

– Ми не ховаємось! Спокійно виходимо в місто та гуляємо, – говорить артист. – Іноді, коли нас впізнають, то я починаю закриватись, і ми йдемо кудись в інше місце. Але взагалі любимо прогулянки. Особливо вечірні! 

POSITIFF
POSITIFF

За словами Олексія Завгороднього, пристрасть та інтерес у їхній парі за роки стосунків ані трішки не згасли. Вони з коханою обожнюють проводити час разом та мають чимало спільних традицій.

– Я дуже втомлююсь від великої кількості спілкування з різними людьми щодня. Тому найчастіше, коли приходжу додому, ми з коханою просто мовчимо й залипаємо в серіали та фільми. Або ще любимо пограти у play station. А коли нам хочеться поспілкуватися, то можемо робити це годинами, – ділиться POSITIFF. – Окрема традиція – кулінарія. У нашій парі я – шеф, а кохана – сушеф. Ми разом на кухні: я готую, а дівчина допомагає прибирати. Бо я дуже неохайний кухар (сміється). Зазвичай ідемо разом у супермаркет, і по ходу справи я вигадую, що приготувати. Буває, можу побачити красивий томат і одразу придумати, що з ним зробити. Або цікавий сир, навколо якого будується ідея майбутньої страви.

POSITIFF
POSITIFF