Олена Зеленська розповіла, за якою спеціальністю навчається донька у ВУЗі

Перша леді Олена Зеленська вперше розповіла, яку професію обрала 18-річна донька Олександра. Раніше вона казала, що дівчина навчається в Україні, але не уточнювала, в якому саме ВУЗі. В інтерв’ю РБК Зеленська сказала, що донька обрала юриспруденцію. Це був виключно її вибір – вони з батьком не наполягали на цьому. 

«Вона обрала юридичну спеціальність. Скажу чесно, ми вели розмови про вибір майбутньої спеціальності вже, можливо, протягом п'яти років, постійно повертаючись до цієї теми. Були різні варіанти від неї, якісь пропозиції, від нас, ми все це обговорювали, і такі довгі в нас були дискусії», - каже перша леді.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Олена Зеленська зазначила, що коли прийшов час обирати, вони звичайно, з чоловіком пропонували, донька щось відкидала, але до чогось прислухалась. Юриспруденція якраз був один з варіантів, який запропонували доньці батьки. Але вона подавала документи до кількох спеціальностей, мала потім обрати одну з них і обрала саме юридичну.

Мені здається, що обрала вдало, тому що дивлюся на неї – їй подобається, і це їй «заходить», як то кажуть. Це йде м'яко, без напруги, в неї виходить. Тому сподіваюся, що вона продовжить цю свою дорогу. Але ми не тиснули на неї. Тому що я пам'ятаю, як у мене майже не було вибору під час вступу до вишу. І нам хотілося, щоби вона мала все ж таки можливість розправити крила і обрати самостійно», - зізнається Зеленська.

Олена Зеленська у сірому піджаку
Олена Зеленська

Олена Зеленська розповідала ще, як часто під час війни діти бачать батька.

Фото: Телеграм Олени Зеленської