Олексій Дурнєв: «Такого не пригадаю, щоб я зацікавився жінкою свого віку»

Шоумен Олексій Дурнєв – один з найбажаніших холостяків українського шоу-бізнесу. Його навіть запрошували стати головним героєм «Холостяк», але він відмовився. В інтерв’ю з Машею Єфросиніниною вони трохи поговорили про особисте життя Дурнєва – в кого був закоханий, які дівчата йому подобаються, та що за «хімія» у нього з Дашею Астаф’євою.

У 2014 році Дурнєв зустрічався з дівчиною на ім’я Катя. З того часу більше немає жодних новин стосовно особистого життя ведучого. Тож Єфросиніна спробувала дізнатися, чи вільне серце Олексія зараз?

«Я дуже давно казав я тебе кохаю. Навіть і не згадаю коли саме. Я взагалі не знаю, чи можу відчувати це почуття. Бо досить дорослий для цього. Ну, можу закохатись на тиждень», - зізнався ведучий. 

Тоді Маша запитала, де, як йому здається, Дурнєв може знайти свою другу половину?

«Коли я бачу, що це проблема, розумію, що вихід може допомогти знайти справжня любов. Взагалі любов – це магічна якась штука, ніхто не знає, що буде далі. Любов може з’явитись нізвідки», - відповів Олексій.  

Маша Єфросиніна та Олексій Дурнєв
Маша Єфросиніна та Олексій Дурнєв

Голлівудські зірки розпаровуються якось поміж собі подібних, припустила Єфросиніна. Чи пробував він «підкатити» до когось із зірок. Наприклад, до Тіни Кароль?

«Мені подобаються більше молодші дівчата. Бо Тіна Кароль наче з моєю мамою в один клас ходила. Дівчині має бути десь 25-26 років. Таким чином ти і себе відчуваєш молодшим. Такого не пригадаю, щоб я зацікавився жінкою свого віку. Окрім Даші (Астаф’євої). Даша особлива», - розповів Дурнєв. 

Олексій Дурнєв
Олексій Дурнєв