MONATIK розповів, як хотів з-за кордону повернутись в Україну і піти на фронт

Діма Монатік вперше з початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну розповів, де був 24 лютого та як сприйняв звістку про війну.

«Війна застала нас з дружиною та дітьми у Барселоні. Ми були у відпустці. 26-го лютого мали повертатися, бо в нас мала бути презентація зі співачкою Роксоланою. Дружина мене розбудила о п’ятій ранку зі словами: «Діма, війна почалась! Путін напав на Україну». Я не можу передати словами свій стан…Ти наче зсередини розбиваєшся як дзеркало, і стаєш пустим. Ти не віриш, що відбувається, тобі складно від того, що не вдома… А що там зараз переживають люди? А що робить моя команда? Чим допомогти?», - розповів MONATIK у розмові в YouTube-шоу Слава +.

MONATIK в большой шапке
MONATIK

Ведучий також запитав у Монатіка, чи було у нього бажання повернутися в Україну і тут щось робити?

«В перший день війни я написав вірш «Русская власть». Це був перший творчий порив. Я його запостив в Інстаграм з правдивими кадрами того, що відбувається, намагаючись таким чином відкрити очі людям в Росії. Цей вірш набрав 16 млн за 5 годин. Тоді я зрозумів – це не пустий звук, у цьому є якась моя сила.

Мене рвало на частини. Дуже багато дискусій вів із дружиною. Казав їй: «Всі зараз воюють. І я мушу їхати». Але поруч сиділи діти і вона казала: «А сім’я? А як нам бути зараз? Як ти нас під час війни залишиш?» Для мене сім’я була дуже важливим фактором у житті, тому хотів, щоб і їм було зручно, і сам ламався на частини. Не знав, як мені діяти, тому телефонував знайомим, які вже давно служать. Вони мені казали: «Так, Діма, тебе ще тут не вистачало з твоїм «воєнним досвідом». Так, у військовій справі я просто нуль. Та і взагалі не уявляю, як я вбиваю когось… Я готовий виходити на арт-фронт», - каже Дмитро.