Лідер Kozak System Іван Леньо присоромив «гламурних тьолок» на відпочинку під час війни

Лідер Kozak System Іван Леньо закликав українців під час війни бути чуйними і проявляти більшу емпатію до тих, хто зараз не в змозі на повну насолоджуватись життям. А саме - не постити гламурні фото з відпочинку, поки українські захисники сплять просто неба на карематах на передовій. А замість того «насолоджуватись» життям не публічно.

«Людині притаманна емпатія. Без неї ніяк. Нема сенсу пояснювати мудаку на прямотоках, що ганяти під вікнами госпіталю - це навіть не жлобство, а моральний злочин. Пізно пояснювати. 

Як і пізно пояснювати гламурній тьолці, яка виставляє в соцмережу фото з Єгипту на пляжі, що можна і потрібно відпочивати від війни, але ж можна це робити делікатніше», - написав Іван Леньо у Фейсбук. 

Іван Леньо
Іван Леньо

Зараз, під час війни, як ніколи, потрібно дотримуватись певних правил поведінки у соцмережах.

«Делікатність - це чи найнеобхідніша зараз манера поведінки. Будь яка наша дія має бути усвідомлена тим, що можна комусь зробити боляче. І цих «комусь» - пів країни, якщо не більше. 

Якщо ти спиш не в окопі - тобі вже повезло. Якщо живеш в незруйнованому будинку - тобі знову повезло. Якщо твої діти при тобі, здорові і не травмовані війною - тобі дуже повезло. А якщо в тебе ще є робота і улюблена машина чи мотоцикл - то ти тричі везунчик. 

Війна має збільшувати емпатію, а не розділяти людей на два табори. Дорослість суспільства вимірюється саме нею», - каже лідер Kozak System.

І ще додав, що якщо комусь погано спиться, нехай передивляється періодично фото, на якому просто неба сплять українські захисники на передовій. Це саме для емпатії.
 

солдати сплять на землі
Українські захисники сплять на передовій просто неба

Фото: Фейсбук Івана Леньо