Христина Соловій розповіла, як свого часу образила Вакарчука

Христина Соловій розповіла про конфлікт зі Святославом Вакарчуком, через який вони припинили співпрацю

Христина Соловій в інтерв’ю Маші Єфросиніній розповіла, як десять років тому працювала разом зі Святославом Вакарчуком та попри успішний творчий тандем вони розійшлися. Співачка зізналася, що стало основною причиною. 

Після участі у вокальному шоу «Голос країни», де зірковим тренером Христини Соловій став Святослав Вакарчук, вони вирішили підписати контракт і Вакарчук запропонував молодій співачці допомогу у продюсуванні дебютного альбому та подальшій кар’єрі. Але після першого альбому вони розірвали стосунки. Як зізналася сама Христина Соловій, все через її тодішній юнацький максималізм – дівчина образила Вакарчука, а той не зміг простити її необережних слів.

Маша Єфросиніна і Христина Соловій
Маша Єфросиніна і Христина Соловій

Христина Соловій:

«Між нами була дуже сильна емоційна близкість. В якийсь момент я не проконтролювала це. Я навіть не можу згадати. Декілька разів пробувала з ним про це говорити. Але Вакарчук дуже закрився і вигородив між нами стіну. 

Я думаю, що це сталося через мене. Мабуть, через якесь необережне висловлювання з мого боку. Щось про мій юнацький максималізм. Декілька разів я сказала, що не хочу, щоб моя музика звучала, як «Океан Ельзи» чи «Жива вода-2». Я хочу шукати себе. Думаю, що саме це його і образило. 

Але я настільки вдячна йому за все, що він встиг зробити за той рік зі мною, за всі його поради, за всі його протекції. Їх було не так багато, але вони були точкові і правильні». 

Христина Соловій
Христина Соловій

Читайте також: Христина Соловій розповіла про романи з чоловіками.