Христина Соловій про стосунки з чоловіками і ревнощі: «Я була коханкою»

Христина Соловій зазвичай не розповідає в інтерв’ю про своє особисте життя, але у YouTube-шоу «Ебаут» співачка поділилася про стосунки з чоловіками. Христина зізналась, що була коханкою у своїх перших стосунках з хлопцем.

«Я була коханкою у свого першого хлопця, з яким у мене були перші серйозні стосунки. У нього була дівчина, а я була така мала восьмикласниця, з якою можна було поцілуватись або ще щось. І мене це влаштовувало, бо я була в нього дуже закохана. І я ж не могла ревнувати до його дівчини, тому що я сама на це погодилась. Ці стосунки тягнулись довго, років 3-4. Я вже вийшла з них старшокласницею», - розповіла артистка.

Христина Соловій
Христина Соловій

Також Христина Соловій зізналась, що у неї не було стосунків, коли йшли від нею хлопці – першою залишала завжди вона. І ще в неї ніколи не виникало почуття ревнощів, хоча сама вона ставала жертвою аб’юзивних стосунків.

«У мене не виникало почуття ревнощів як таких у будь яких стосунках. Але я жертва ревнощів. Я навчилася з цим жити. У різних стосунках, які в мене були – серйозних, довготривалих чи не дуже серйозних це в тій чи іншій мірі проявлялося. 

Дійшло одного разу до того, що я отримала серйозного ляпаса від хлопця за ситуацію абсолютно невинну. Я пішла не вечірку. І хлопець, з яким я туди прийшла, був нібито в компанії, все було супер. Там проходить ще якась зйомка, знімальна група. І тут підходить до мене один рок-музикант. І коли я даю коментар про його альбом, цілує мене просто в губи довго і пристрасно. Я не встигаю зреагувати. Він спеціально це зробив, щоби привернути увагу. Мені тоді років 24 – молода, зелена, не знаю, як поводитись в подібній ситуації», - розповідає Соловій. 

4 жінки сидять за столом
Христина Соловій у YouTube-шоу «Ебаут»
Христина Соловій
Христина Соловій

За якийсь час Христина Соловій з хлопцем вирішили піти до дому і по дорозі розбирають всю цю ситуацію. 

«Він починає мене «гасити», пригнічувати. Основний його аргумент полягав в тому, що там були десятки дівчат, але той рок-музикант не дозволив такого до жодної з них. А ти себе поводила так, що з тобою можна це зробити. Я починаю щось доказувати, кричати і раптом розумію, що падаю на ліжко від нормального такого ляпасу. І я йому це пробачила. Але зрештою ми розійшлися не через його ревнощі, а через те, що я зустріла іншого чоловіка», - зізналася співачка. 

Також читайте: Христина Соловій прокоментувала чутки про роман з Сергієм Жаданом.