Катерина Осадча закликала українців не звертати уваги на російських зірок: «Давайте будемо самодостатніми»

Катерина Осадча відреагувала на хвилю публікацій в українських ЗМІ та у соцмережах на вислови російських зірок – Алли Пугачової та Ксенії Собчак. Співачка попросила російський уряд зачислити її в іноземні агенти слідом за чоловіком, Максимим Галкіним. А інша – Собчак – обурилася на українців, які затребували бойкотувати Наталію Водянову в рекламі Zara. 

Катерина Осадча закликала українців нарешті перестати реагувати на російських зірок:

«Останні дні, на тлі жахів в Ізюмі ми отримали кілька меседжей з росіі. Вони різні, але є дещо спільне для нас. Нагадаю - Собчак назвала нас нацистами за те, що українці висловлюються проти участі Наталії Водяновоі в рекламній компанії бренду Zara, а також Алла Пугачова висловилася в підтримку свого чоловіка, назвала мету гибелі росіян ілюзорною і закликала до мирного життя». 

Катя Осадча
Катя Осадча

Ведуча порівняла реакції українців на росіян з дівчиною, що пішла від чоловіка-аб’юзера, але продовжує активно цікавитися його життям. Осадча натомість запропонувала просто забути про існування усіх росіян.

«Ми різні країни, з різними мовами, з різними культурами, ми це визнаємо і закликаємо до цього, але ми поки не можемо не озиратися на «хороших» чи поганих росіян, наші ЗМІ пишуть про рос зірок, пишуть в негативному світлі, але ж пишуть, а про них треба взагалі не писати, забути, як звати. 

Ви ж розумієте, що ми не можемо допустити гастролей «хороших русских» після Перемоги, адже такі помилки ми вже мали. артисти і громадяни країни терориста не можуть їхати, виступати, жартувати, співати, адже їх країна вбиває катує, ґвалтує українців і ми не вибачимо цього ніколи», - пише Осадча. 

Катерина Осадча
Катерина Осадча

Замість того, щоб коментувати російських зірок, краще звернути увагу на світових – як ті підтримують Україну.
 

«Вказати бренду на неприпустимість в рекламі дівчини з росіі - так. А нам реагувати на Собчак - ні, вона в світовому контексті нуль, її окрім своїх ніхто не чує, а з тими її «своїми» нам все вже давно зрозуміло, просто проявилося те, що ми і так знали. 

Прочитати пост Пугачової - так, можна подякувати під постом, що ці слова, можливо, років за сто щось змінять на болотах, але радіти три доби всіма соц мережами і ЗМІ - ні, краще більше порадіємо успіхам на фронті. 

Давайте будемо самодостатніми в своїй культурі, кожен раз, коли хочеться відреагувати на росіян, згадайте і уявіть, що ви їх не знаєте і ніколи не знали і перейдіть на сторінку до світової зірки і подякуйте за підтримку», - впевнена Катерина.

Фото: Інстаграм