Фагот: «Зараз ми всі живемо з відчуттям, що в будь-яку секунду може прилетіти»

Вокаліст гурту Танок на Майдані Конго і боєць батальйону “Реванш” Олег Михайлюта, відомий під псевдонімом Фагот, вийшов у етер всеукраїнського марафону “Єдині новини”, де дав душевне інтерв’ю ведучому ICTV  Вадиму Карп’яку.

Зокрема музикант поділився тим,  як йому вдається поєднувати службу і музику.

“Все ж таки прийшов час, коли ми адаптувалися до стресу. І незважаючи на тренування, я все одно знаходжу час побути в студії, тому що тягне до свого. Особливо, коли ти запускаєш пісню “Енергодар”, читаєш коменти і розумієш, що цей фронт теж надважливий. Тому треба встигати і фізику підтягувати, і ноти почати складати. Ми ж за культурний фронт і б’ємося зараз на реальній війні… Люблю цитувати Черчилля, котрому у сорокових роках сказали: “Давайте бюджет з культури передамо військовим”, а він відповів:

“За що ми тоді будемо воювати, якщо у нас помре культура?”.

Тому працюємо по всіх фронтах, як можемо”, - натхненно відповів Фагот.

Фагот та Вадим Карп'як
Фагот та Вадим Карп'як

Не оминув ведучий “Єдиних новин” і тему того, чого зараз бракує у війську та за чим найбільше сумує Михайлюта.

“Все українське військо сумує зараз за далекобійними снарядами до HIMARS. Це єдиний наш загальноукраїнський військовий смуток. Але тим не менш, ми підтримуємо бойовий дух: щодня прокидаємося і розуміємо, що ми - найкращі в світі, що Україна рулить. Ми - нація кіборгів. У нас був приклад кіборгів в 14-15му роках.

А зараз ми всі живемо з відчуттям, що в будь-яку секунду може прилетіти. Ми під тиском емоційним і фізичним. Але залишаємось незламними”, - каже лідер гурту ТНМК.

Фагот
Фагот

Поцікавився Вадим Карп’як і тим, як Олег дає собі раду, коли відкриває стрічку новин і бачить, що обстрілюють його рідне місто Харків.

“Це дуже боляче. Звісно, новини - це стрес. Але поки в тебе немає конкретної зброї в достатній кількості, щоб переломити і відкинути їх настільки, щоб вони не могли дострілювати до Харкова, тебе це може напружувати, але не може зламати. Це має  тебе тільки загартовувати”, - впевнений Фагот.

Tags