Фагот: «Борис Гребенщиков – це цинічний шмат лайна»

Український співак та музикант Олег «Фагот» Михайлюта, учасник гурту Танок на Майдані Конго, в інтерв’ю на YouTube-каналі Хто yoUAre з Наталією Яковиною доволі жорстко висловився про легендарного російського музиканта Бориса Гребенщикова. До речі, БГ доволі часто приїздить до України з концертами. Фагот відповів на питання ведучої: після подій на Майдані, захоплення Криму та Донбасу, кого з російських співаків ти поважаєш, а кого ні?

«Я не очікував від Макаревича такої його чіткої позиції, і від Гребенщикова не очікував, але там навпаки – для мене він зник як людина. Це цинічний шмат лайна. А Макаревич навпаки. Мені завжди здавалося, що він така легка попса, яка завжди буде підлаштовуватися. Але він виявився чоловік з яйцями. Знімаю перед ним капелюха. А БГ, навпаки, тепер реально «Бе Ге». Викреслив людину, хоча колись його поважав», – жорстко сказав Фагот.

Фагот
Фагот

Також музикант відповів, чого зараз не дає концерти у Росії, але своїх колег-музикантів, які там гастролюють, не осуджує.

«Мені взагалі не подобається ситуація, коли люди продовжують підтримувати бізнесові стосунки із ворогом, але вигрібають виключно музиканти. Я не їзджу туди (до Росії – прим. Ред), для мене таке неможливо. Кожен обирає своє, розумію, що кожен музикант хоче показати свою музику якомога більшій кількості людей.

Мене часто питають, а що тобі той БГ так поперек горла став? А тому що він не може відповісти на питання про Крим. «Много раз я был в Крыму и украинцев я там не видел», – так ответил Гребенщиков», – сказав Фагот.

Інтерв'ю Фагота і Фоззі із ТНМК

Фото: Інстаграм

Tags