Євген Клопотенко: «У мене є дівчина, і не одна»

Відомий кулінар і шеф-кухар Євген Клопотенко завжди на людях з’являється один і майже у кожному інтерв’ю його запитують про особисте. Чи є кохана дівчина у Євгена Клопотенка? Чи вільне його серце? В інтерв’ю Суспільному також не оминули цієї теми. Спитали напряму, чи вільне серце Євгена зараз? На що кулінар несподівано відповів:

«Зайняте серце що означає, щ я більше нікого не можу любити? У мене є дівчина, і не одна. У мене є дівчина, але у мене з нею досить незвичні стосунки. Я по іншому ставлюся до цього всього. У мене такого нема, що ти з одною дівчиною живеш все життя. Серце Євгена ніколи не буде тільки з однією людиною. Отак ми все життя за ручку, а потім взяли і померли».

Євген Клопотенко
Євген Клопотенко

Євген Клопотенко зізнався,  що його стиль життя може не сприймати українське суспільство, яке побудовано переважно на традиційних сімейних цінностях і інституті шлюбу, в який він особисто не вірить.

«Якщо ми ще більше будемо занурюватися в цю тему, подумають, що я гулящий, бабнік… В нашому світі я не думаю, що він до цього готовий.

Я бачу так – якщо мені подобається дівчина і я все життя з нею провожу, то наче це кінець світу. Мені з нею цікаво, круто, але я хочу з нею бачитись не дуже часто, не кожного дня. Мені цікаво працювати, щось кожного дня змінювати. А потім ти зустрічаєш ще одну людину, з ким тобі приємно. Ти можеш бути вдвох а можеш бути і втрьох. Це нормальні речі, якщо це подобається і іншій людині. А якщо мені кажуть: «Де ти? О сьомій будь вдома!». Нащо? Я такого не хочу», - говорить Євген Клопотенко в інтерв’ю Суспільному.

Євген Клопотенко
Євген Клопотенко

Раніше Євген Клопотенко розповідав, яка дівчина йому подобається, чому досі не одружений та коментував чутки про свої стосунки із мільйонеркою із списку Forbes.

Фото: Інстаграм